Selfy 3. Nesil Kahveciler Kampanyası

Selfy 3. Nesil Kahveciler Kampanyası kapsamında bir kahve aldığınızda, ikincisi hediye olacak! Yani kısacası kahve severler yaşadı. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıdadır…

Kampanyadan Selfy aboneleri ve evde internet aboneleri yararlanabilir. Selfy aboneleri KAHVE yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Evde internet müşterileri ise KAHVE TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifre alabilmektedir. Şifrenin kullanımını sağlamak için kasa görevlisine iletmeniz yeterli olacaktır. Bu avantaj sadece espresso bazlı küçük ve orta boy sıcak kahvelerde geçerlidir. Hediye kahve ise düşük fiyatlı ürün için geçerli olmaktadır.

Kampanyadan 1 Mayıs 2019 tarihine kadar günde 1 kez faydalanabilirsiniz. SMS ile yapılan katılımlar ücretli olmaktadır. Vodafone müşterileri 65 kuruş, Turkcell müşterileri ise 85 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Türk Telekom müşterileri ise ücretsiz olarak SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanya İstanbul, İzmir, Mersin, Bursa, Kocaeli ve Adapazarı’ndaki seçili kahvecilerde geçerlidir. Bu kahvecilerin isimlerini öğrenmek ve detaylara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Türk Telekom Selfy’nin kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir