Selfy Alaçatı Muhallebicisi Kampanyası

Selfy Alaçatı Muhallebicisi Kampanyası kapsamında Alaçatı Muhallebicisi’nde kup dondurmalar, limonata ya da soğuk çay çeşitlerinden alan Selfy kullanıcıları istediği bir diğerini ücretsiz alıyor… Kampanyaya dair diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

Kampanyadan Türk Telekom Selfy aboneleri ve Türk Telekom evde internet müşterileri yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Türk Telekom Selfy aboneleri ALACATI yazıp, 6262’ye SMS göndererek kampanyaya katılım şifresini alabilir. Evde internet müşterileri ise ALACATI TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Gelen şifreyi kasa görevlisine ileterek; kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Selfy mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım için ücretsiz kod alabilirsiniz.

Kampanyaya katılım için gönderdiğim SMS ücretli mi?

Evet, ücretlidir. Türk Telekom kullanıcıları 40,75 TL, Turkcell kullanıcıları 80 kuruş ve Vodafone kullanıcıları ise 40 kuruş olarak ücretlendirilir.

Selfy Alaçatı Muhallebicisi Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanyadan her kullanıcı günde bir kez yararlanabilir. Müşteriler seçmiş olduğu 2 farklı üründen ücreti yüksek olanı ödeyecek, diğer ürünü ücretsiz alacaktır. Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Daha detaylı bilgilere Türk Telekom Selfy sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan diğer Türk Telekom kampanyalarına https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turk-telekom/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir