Selfy Çiçek Sepeti Kampanyası

Selfy Çiçek Sepeti Kampanyası kapsamında hediye alışverişleriniz için avantajınız var! Kampanya kapsamında Çiçek Sepeti’ndeki rozetli ürünlerde %15 indirim var! Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Kampanyadan Türk Telekom Selfy aboneleri ve evde internet müşterileri yararlanabilmektedir. Çiçek Sepeti’ndeki rozetli ürünlerde %15 indirim uygulanacaktır. %15 indirimin geçerli olduğu ürünleri görebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Selfy üyelerinin CICEKSEPETI yazıp 6262’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde şifre alınabilir. Evde internet müşterileri ise hattının üzerinden CICEKSEPETI TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifresini alabilir. Alınan şifreler ciceksepeti.com üzerinden sepeti oluşturduktan sonra; “İndirim Kodu Kullan” alanına girerek uygulanmalıdır. (Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden ücretsiz şifre alınabilir. SMS ile alınan şifreler ücretlidir. Turkcell müşterileri 85 kuruş, Vodafone müşterileri ise 65 kuruş olarak ücretlendirilir.)

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Çiçek Sepeti ve Türk Telekom kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Türk Telekom Selfy’nin ilgili kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir