Selfy GittiGidiyor 10 TL indirim Kampanyası

Selfy GittiGidiyor 10 TL indirim Kampanyası kapsamında GittiGidiyor’da yapacağınız 40 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim var! Peki nasıl mı? İşte kampanyaya nasıl katılabileceğiniz ve kampanyaya dair diğer detaylar yazımızda…

Öncelikle kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyaya Türk Telekom Selfy aboneleri katılabilir. Selfy üyesi değilseniz ve Selfy üyesi olmak için kriterlere uygunsanız; SELFY yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Aynı zamanda evde internet aboneleri de kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için mobil müşterileri GITTIGIDIYOR yazıp, evde internet müşterileri ise GITTIGIDIYOR TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek kampanya şifresini alabilir. İndirimden yararlanabilmek adına GittiGidiyor üyeliğinizin olması ve üyeliğindeki Hesabım / Tüm Promosyonlarım sayfasındaki İndirim kuponunuzu & hediye çekinizi tanımlayın” bölümünden şifreyi girerek aktif etmek gerekir.

Selfy GittiGidiyor 10 TL indirim Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya 8 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir. Altın ve vep telefonu hariç diğer GittiGidiyor kategorilerinde kampanya geçerli olmaktadır. Alınan indirim kodları tek kullanımlıktır. Kampanya 10.000 adet kullanıcı ile sınırlı olmaktadır. Her kullanıcı ise 1 adet kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır.

İndirim tutarı ödeme sayfasındaki ürün fiyatına anında uygulanacaktır. Kod alımı için SMS ücreti katılımcılar tarafından karşılanır. Türk Telekom mobil müşterileri vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri 40 kuruş, Turkcell müşterileri ise 80 kuruş olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom ve GittiGidiyor kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanyaya dair diğer detaylı bilgilere ise firmaların siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir