Selfy ile idefix Kampanyası

Selfy ile idefix Kampanyası kapsamında idefix üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim var! Kampanyaya nasıl katılacağınıza dair bilgiler ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan yararlanabilmek için Selfy aboneleri IDEFIX yazıp, Türk Telekom evde internet aboneleri ise IDEFIX TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Ardından size gelen şifreyi idefix.com üzerinden sepetinizi oluşturduktan sonra indirim alanına girerek uygulayabilirsiniz.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya süresi boyunca her kullanıcı bir kez kampanyadan yararlanabilir. Kampanyaya toplam katılım limiti 20 bin kişi ile sınırlandırılmıştır. Kampanya süresi bitmeden bu süre dolar ise kampanya sona erer.

Selfy ile idefix Kampanyası için katılım SMS’leri ücretlidir. Türk Telekom mobil müşteriler vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone 40 kuruş ve Turkcell müşterileri ise 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom ve İdefix kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere firmaların resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir