Selfy Lastik Pabuç Kampanyası

Selfy Lastik Pabuç Kampanyası kapsamında Lastik Pabuç mağazalarında ve lastikpabuc.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde %20 indiriminiz var. İşte kampanyaya dair tüm detaylar…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Türk Telekom Selfy aboneleri ve evde internet müşterileri kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Selfy aboneleri kampanyadan yararlanabilmek için; LASTIKPABUC yazıp 6262’ye göndererek; evde internet müşterileri ilse LASTIKPABUC TCKN yazıp 6262’ye göndererek şifreyi alabilir. Ardından gelen şifreyi mağazadaki kasa görevlisine ileterek ya da WEB sitesinde bulunan ilgili alana girerek indirimden yararlanabilirsiniz.

Selfy Lastik Pabuç Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kampanya 15 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
  • Taksim ve Karaköy’de bulunan Lastik Pabuç mağazaları ve lastikpabuc.com adresi kampanyaya dahil olmakta ve %20 indirim sağlanmaktadır.
  • İndirim sadece yeni sezon ürünleri ile sınırlıdır ve alınan kodlar tek kullanımlıktır.
  • Kod alımı için SMS ücretleri Turkcell müşterileri için 80 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Türk Telekom müşterileri için ise 40,75 kuruştur.
  • Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere SELFY’nin sitesinden ya da firmaların müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir