Selfy Nero Kahve Kampanyası

Selfy Nero Kahve Kampanyası kapsamında Caffe Nero’dan bir kahve alana, ikincisi bedava! Kampanyadan Selfy müşterileri ve Türk Telekom ev interneti müşterileri yararlanabilir. Kampanya 9 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. Daha detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan nasıl yararlanırım?

Selfy aboneleri kampanyadan yararlanabilmek için NERO yazıp 6262‘ye SMS göndererek şifre alabilir. Evde internet müşterileri ise NERO TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Alınan bu şifreyi kasa görevlisine ileterek kampanyadan yararlanılabilir.

Kampanya kapsamında sadece espresso bazlı küçük ve orta boy sıcak & soğuk kahvelerde geçerlidir. Hediye kahve ise düşük fiyatlı herhangi bir küçük ya da orta boy espresso bazlı sıcak veya soğuk ürün içerir. Günde bir kez bu kampanyadan yararlanılabilir. Hızlı feribotlarda bulunan Caffe Nero’da kampanya geçerli değildir.

Kampanyaya SMS ile katılım sağlanması halinde SMS ücreti yansıyacaktır. Türk Telekom aboneleri için SMS’ten ücret alınmaz. Vodafone aboneleri için 65 kuruş, Turkcell aboneleri için ise 85 kuruş ücreti yansıyacaktır. Selfy Nero Kahve Kampanyası ile ilgili olarak detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. (İlgili link üzerinde Selfy’nin kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir