Selfy Sosyal Paket Kampanyası

Selfy Sosyal Paket Kampanyası kapsamında 15 GB’a varan internet kullanımları içeren paketlerden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu yazımızda bu paketleri karşılaştırarak siz takipçilerimize bilgi vermek istedik!

İlk olarak en uygun paket olan “Small” olarak adlandırılan paketi anlatalım; Paket ücreti 21 TL’dir. Paketin içeriğinde ise her yöne 750 dakika konuşma hakkı, her yöne 5000 SMS, 2 GB internet kullanım hakkı ve 1 GB’da Facebook, Instagram ve Twitter kullanım hakları için geçerli olan sosyal kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paketten Selfy aboneleri yararlanabilir. Avantajlı olan 21 TL’lik fiyattan yararlanabilmeniz için son 30 gün içinde yeni bir hat alıp ya da farklı bir operatörden numara taşıma işlemi ile gelmiş olmanız gerekmektedir. Eğer bu kriteri taşımıyorsanız bu paketten 32 TL’ye yararlanabilirsiniz. Paketi satın alabilmek için; SOSYAL SMALL yazıp 4545‘e SMS gönderebilirsiniz. Paket 30 günde bir otomatik yenilenir.

Geçelim bir büyük paket olan “Medium” paketine. Bu paketin ücreti 24 TL’dir. Paketin içeriğinde ise her yöne 750 dakika konuşma hakkı, her yöne 5000 SMS, 3 GB internet kullanım hakkı ve 1 GB’da Facebook, Instagram ve Twitter kullanım hakları için geçerli olan sosyal kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paketten Selfy aboneleri yararlanabilir. Avantajlı olan 24 TL’lik fiyattan yararlanabilmeniz için son 30 gün içinde yeni bir hat alıp ya da farklı bir operatörden numara taşıma işlemi ile gelmiş olmanız gerekmektedir. Eğer bu kriteri taşımıyorsanız bu paketten 35 TL’ye yararlanabilirsiniz. Paketi satın alabilmek için; SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Paket 30 günde bir otomatik yenilenir.

Sonraki paket “Large“. Bu paketin ücreti 28 TL’dir. Paketin içeriğinde ise her yöne 750 dakika konuşma hakkı, her yöne 5000 SMS, 5 GB internet kullanım hakkı ve 2 GB’da Facebook, Instagram ve Twitter kullanım hakları için geçerli olan sosyal kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paketten Selfy aboneleri yararlanabilir. Avantajlı olan 28 TL’lik fiyattan yararlanabilmeniz için son 30 gün içinde yeni bir hat alıp ya da farklı bir operatörden numara taşıma işlemi ile gelmiş olmanız gerekmektedir. Eğer bu kriteri taşımıyorsanız bu paketten 40 TL’ye yararlanabilirsiniz. Paketi satın alabilmek için; SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Paket 30 günde bir otomatik yenilenir.

Geldik en büyük paket olan “XLarge” paketine. Bu paketin ücreti 42 TL’dir. Paketin içeriğinde ise her yöne 750 dakika konuşma hakkı, her yöne 5000 SMS, 10 GB internet kullanım hakkı ve 5 GB’da Facebook, Instagram ve Twitter kullanım hakları için geçerli olan sosyal kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paketten Selfy aboneleri yararlanabilir. Avantajlı olan 42 TL’lik fiyattan yararlanabilmeniz için son 30 gün içinde yeni bir hat alıp ya da farklı bir operatörden numara taşıma işlemi ile gelmiş olmanız gerekmektedir. Eğer bu kriteri taşımıyorsanız bu paketten 60 TL’ye yararlanabilirsiniz. Paketi satın alabilmek için; SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Paket 30 günde bir otomatik yenilenir.

Kampanyalar ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer sorularınızın yanıtı ilgili sayfada yer almıyor ise; Türk Telekom müşteri hizmetleri ya da bayiileri üzerinden de destek alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir