Selfycard nasıl alınır?

Türk Telekom Selfy’lilerin kendine ait yepyeni bir alışveriş kartı var. Selfy’liler sahip olduğu bu kart ile istediği kadar bakiye yükleyebilir ve istediği yerde istediği şekilde harcama yapabilir. Bu kartın Selfycard olmaktadır. Peki Selfycard nasıl alınır?

Selfycard nasıl alabilirim?

Selfycard sadece D&R mağazalarından alınmaktadır. Yakın bir zamanda Türk Telekom bayilerinden de bu karta ulaşabileceksiniz.

Selfycard ücretli mi?

D&R satış noktalarından kartınızı 9,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Selfycard nasıl kullanılır?

D&R mağazalarından kartı aldıktan sonra; kart bilgilerini Selfy mobil uygulaması üzerinde bulunan “Kart Ekle” alanına girmelisiniz. Akabinde; Selfycard içerisine bakiye eklediğinizde gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Selfycard’ınızı mobil uygulama üzerinden ekleyip, aktive ettikten sonra; haftalık 5 GB internet hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır. Bu hediye internetten kullanıcılar 1 kez yararlanabilir.

Selfycard nasıl alınır? Selfycard ile ilgili diğer detaylar?

Bu kartı yurt içi ve yurt dışında hizmet veren mağaza ve internet sitelerinde kullanabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartının geçerli olduğu yerlerde kartınızı kullanabilirsiniz.

Selfycard sahibi olabilmek için yaşınızın en az 12 olması gereklidir. PTT işyerlerinden yapılacak olan işlemler için ise yaş sınırı 15 olmaktadır.

Migros, Teknosa, Pratik İşlem, Vatan Bilgisayar, PTTMatik, NKolay ve Şok Marketler üzerinden kartınıza bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Diğer detaylara Selfy sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir