Şenpiliç Beyaz Eşya Çekilişi 2020

Şenpiliç Beyaz Eşya Çekilişi kapsamında Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Samsung Tablet ya da Pierre Cardin Tencere Seti ürünlerinden birisi sizin olabilir. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/senpilic-beyaz-esya-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ekim 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan satış noktalarından Şenpiliç Gıda firmasına ait promosyonlu Şenpiliç 2’li Doyfarm 750 gram Büfe Salam ürününden satın alarak; ürün paketi içinde bulunan üstü kapalı şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi; http://kampanya.senpilic.com.tr/Lottery linkine ad, soyad, e-posta, cep telefonu ve adres bilgileriniz ile birlikte girerek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 Kişiye Arçelik 8103 YP Çamaşır Makinesi,
10 Kişiye Arçelik 6555 X Bulaşık Makinesi,
10 Kişiye Arçelik 554271 MB Buzdolabı,
10 Kişiye Samsung Galaxy Tab A SM-T510 10.1,
10 Kişiye Pierre Cardin Saturn Tencere Seti hediye edilecektir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 11 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 17 Kasım 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Şenpiliç Beyaz Eşya Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde okunabilir üstü kapalı şifreli katılım kartı ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere http://kampanya.senpilic.com.tr/Lottery linkinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Windows 10 Home

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir