Şenpiliç iPhone XR Çekiliş Kampanyası

Şenpiliç iPhone XR Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Kasım 2019 ile 7 Ocak 2020 tarihi arasında Adana ve Osmaniye illerinde bulunan satış noktalarından Şenpiliç’e ait promosyonlu Şenpiliç ürünlerinden (ilgili ürünler kampanya detaylarında yer almaktadır.) herhangi birini alarak ürün paketi içinde bulunan üstü kapalı şifreli katılım kartı üstündeki şifreyi Şenpiliç’in sitesindeki forma dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir. İşte diğer detaylar… Çekiliş sonucu için https://okampanya.com/senpilic-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkini kontrol ediniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli iPhone XR 64GB akıllı cep telefonu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 21 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Şenpiliç iPhone XR Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Tabaklı Şinitzel, Tabaklı Nugget, Tabaklı Parmak Köfte, Tabaklı Cordon Blue, Tabaklı Misket Köfte, Tabaklı Kasap Köfte, Piliç Karışık Döner, Minik Sosis ürünleri için 1 adet çekiliş hakkı verilir. Tabaklı Kalçalı But, Tabaklı Baget, Tabaklı But İncik, Tabaklı Derili Pirzola, Tabaklı Kanat İncik, tabaklı Piliç Kanat, Tabaklı Kelebek, Tabaklı Piliç Karışık Izgaralık Kanat, Tabaklı Derili BNonfile, Tabaklı Piliç Kemiksiz Derisiz But İncik, Tabaklı Bonfile, Tabaklı Piliç Izgaralık Kanat, Tabaklı Şinitzel ürünleri için ise 2 çekiliş hakkı verilmektedir.
  • İkramiye tesliminde üstü kapalı şifreli katılım kartı ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle şifreli katılım kartın okunabilir olarak saklanması katılımcıların sorumluluğunda olmaktadır.
  • Asil talihliler 5 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 20 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve ikramiye kazanan okunabilir şifreli ürün kartı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail olarak göndermeleri ya da fax göndermeleri gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Şenpiliç Gıda, Mobil Eğlence Telekomünikasyon, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile teslimi sağlanmaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ŞENPİLİÇ’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir