Şenpiliç iPhone XR Çekiliş Sonucu

Şenpiliç iPhone XR Çekiliş Sonucu 15 Ocak tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belli olmuştur. Çekilişin sonucu ise 21 Ocak tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar!

iPhone XR 64GB Akıllı Telefon Kazanan Asil Talihliler

1 – Vedat Kaya / Mersin
2 – Şeyma Yalnız / Osmaniye
3 – Serhan Güngör / Adana
4 – Yakup Yeşilyurt / Osmaniye
5 – Volkan Bulut / Adana
6 – Hıdır Yüksekdağ / Adana
7 – Süleyman Arpag / Osmaniye
8 – Özlem Bayır / Mersin
9 – Fahriye Turgut / Osmaniye
10 – Gizem Holt / Adana

iPhone XR 64GB Akıllı Telefon Kazanan Yedek Talihliler

1 – Aytaç Can / Adana
2 – Ahmet Şen / Osmaniye
3 – Murat Müftüoğlu / Osmaniye
4 – Sevda Desterecei / Bartın
5 – Ceren Doğan / Hatay
6 – Mehmet Şen / Adana
7 – Rindiye Güler / Adana
8 – İsmail Çekken / Adana
9 – Halime Hilal Çeribaş / Osmaniye
10 – Dilek Kayıklık / Osmaniye

Şenpiliç iPhone XR Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Tabaklı Şinitzel, Tabaklı Nugget, Tabaklı Parmak Köfte, Tabaklı Cordon Blue, Tabaklı Misket Köfte, Tabaklı Kasap Köfte, Piliç Karışık Döner, Minik Sosis ürünleri için 1 adet çekiliş hakkı verilir. Tabaklı Kalçalı But, Tabaklı Baget, Tabaklı But İncik, Tabaklı Derili Pirzola, Tabaklı Kanat İncik, tabaklı Piliç Kanat, Tabaklı Kelebek, Tabaklı Piliç Karışık Izgaralık Kanat, Tabaklı Derili BNonfile, Tabaklı Piliç Kemiksiz Derisiz But İncik, Tabaklı Bonfile, Tabaklı Piliç Izgaralık Kanat, Tabaklı Şinitzel ürünleri için ise 2 çekiliş hakkı verilmektedir.

İkramiye tesliminde üstü kapalı şifreli katılım kartı ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle şifreli katılım kartın okunabilir olarak saklanması katılımcıların sorumluluğunda olmaktadır.

Asil talihliler 5 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 20 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve ikramiye kazanan okunabilir şifreli ürün kartı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail olarak göndermeleri ya da fax göndermeleri gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.

Şenpiliç Gıda, Mobil Eğlence Telekomünikasyon, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile teslimi sağlanmaz.

KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ŞENPİLİÇ’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir