Shell 2.000 TL Akaryakıt Puan Çekiliş Sonucu

Shell 2.000 TL Akaryakıt Puan Çekiliş Sonucu 4 Eylül 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Çekilişin resmi sonucu ise 10 Eylül 2019 tarihinde açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

2000 TL’lik Shell Smart Akaryakıt Puanı Kazanan Asil Talihliler

1 – Yusuf Bazancir /
2 – Metin Kodal /
3 – Tansu Mizrak / Ankara
4 – Engin Güven /
5 – Ismail Durüç / Bursa
6 – Ismail Toksöz / İstanbul
7 – Serkan Kaygisiz / Denizli
8 – Muhittin Özbey / İstanbul
9 – Idris Sözüer / Manisa
10 – Sitki Yilmaz / Zonguldak
11 – Ridvan Yilmaz / İstanbul
12 – Necdet Erkan / Kocaeli
13 – Kayhan Cakar / Bursa
14 – Gülşah Ünlü / Ankara
15 – Muhammet Cansalan / Gaziantep
16 – Fatih Sülün /
17 – Mehmet Ali Karahan / Balikesir
18 – Emre Çelik /
19 – Mehmet Cevahir / Denizli
20 – Avci Eyilmez / Manisa
21 – Atakan Şakar / Sakarya
22 – Önder Özkurt / Sakarya
23 – Yaşar Akin / İstanbul
24 – Melih Dindar / Bursa
25 – Faruk Yildiz / Ankara
26 – Yusuf Türe / Denizli
27 – Ayfer Yörük / İstanbul
28 – Tarkan Ömer Yazici /
29 – Yasin Günlüler / Bursa
30 – Onur Güler / Muğla
31 – Önder Ayaz / Balikesir
32 – M.Latif Akbulut / Mardin
33 – Mustafa Alp / Diyarbakir
34 – Burak Avcioğlu / Ankara
35 – Behçet Mutlu /
36 – Hilmi Sen / İzmir
37 – Ismet Sönmez / Van
38 – Aysegül Karakuş /
39 – Erhan Doğan / İstanbul
40 – Ibrahim Asar / Ankara
41 – Hasan Özdemir / Sakarya
42 – Aşkin Sağlam / Trabzon
43 – Emrah Kaya /
44 – Volkan Tokgöz / Ankara
45 – Hüseyin Akkuş / Muğla
46 – Mehmet Cebeci / Tekirdağ
47 – Atakan Arpa / İstanbul
48 – Gönül Bursali /
49 – Atilla Alper Özken / İstanbul
50 – Doğukan Koç / Ankara
51 – Kamuran Çatalkaya / Bursa
52 – Vural Kar / İzmir
53 – Funda Cantürk / Ankara
54 – Murat Kuğu / İstanbul
55 – Bahri Zahma / İstanbul
56 – Osman Sarioğlan / İzmir
57 – Hüseyin Hükümdar / Adana
58 – Yaşar Dalgiç / Balikesir
59 – Mustafa Gök / Çanakkale
60 – Rafet Günyeşil / Denizli
61 – Sadik Agboyraz / İstanbul
62 – Bülent Yilmaz / Çanakkale
63 – Mürsel Sencan / Samsun
64 – Necmettin Şimşek /
65 – Bahattin Baran / Konya
66 – Turan Toprak / İstanbul
67 – Okay Ertan / İstanbul
68 – Alper Atli / Ankara
69 – Gökhan Koşun / Manisa
70 – Ali Kemaneci / Adana
71 – Mevlüt Karaoğlan / Kahramanmaraş
72 – Kazim Çetin / Mersin
73 – Osman Nuri Azak / Denizli
74 – Faruk Haydarli / Şanliurfa
75 – Ihsan Yanik / Kocaeli
76 – Hazal Kahraman / İstanbul
77 – Hasibe Boz / Düzce
78 – Uğur Demirel / Gaziantep
79 – Hikmet Erdenler /
80 – Sehali Günhan / Antalya
81 – Burhan Şayan / Zonguldak
82 – Abdini Doğan / Malatya
83 – Köksal Akalan / Bursa
84 – Faruk Kiğili / Antalya
85 – Sait Demirtaş / İzmir
86 – Hayrullah Özen /
87 – Hülya Gülsever Tosun / İstanbul
88 – Gökhan Göksen /
89 – Harun Ertaş / Bursa
90 – Fatih Ogün Korun /
91 – Hüsmen Gürel / Bilecik
92 – Ömür Bariş /
93 – Serkan Madenoğlu / İstanbul
94 – Beçhan Aydemir /
95 – Hasan Basri Yorulmaz / İstanbul
96 – Elay Emir / İstanbul
97 – Hüseyin Demir / Antalya
98 – Murat Can / Aydin
99 – Hüseyin Dağdemir / Bursa
100 – Ibrahim Ethem Güngör / İstanbul
101 – Erol Ceylan / Çanakkale
102 – Abdullah Ellik / Konya
103 – Serdar Demirer / İstanbul
104 – Sertip Tiken / Şanliurfa
105 – Mustafa Özbirsel / Kocaeli
106 – Erkan Yildirim /
107 – Abbas Ceviz / Ankara
108 – Selahattin Hacikurtiş / İstanbul
109 – Sinan Parlak / Bursa
110 – Izzet Sani / Ankara
111 – Kadir Aktaş /
112 – Berkay Kuzu / Kirklareli
113 – Cumhur Hünkar / İstanbul
114 – Mehmet Emin Karakuş / Kayseri
115 – Bariş Tufan / Çorum
116 – Mehmet Bostan / Trabzon
117 – Kadir Vardarli / İstanbul
118 – Fatih Erol /
119 – Duran Köse / Kayseri
120 – Hüseyin Koç / Kayseri
121 – Irfan Cak / İstanbul
122 – Şehmus Içen / İstanbul
123 – Erhan Çetin / İstanbul
124 – Gültekin Öztaş / Kars
125 – Gökhan Timarcioğlu / Gaziantep
126 – Fatih Ünal / İstanbul
127 – Önder Ulupinar / İzmir
128 – Erkan Tuncular / Tekirdağ
129 – Sabri Çelen / Denizli
130 – Zahide Tünay / Ankara
131 – Ali Özkan / İstanbul
132 – Mehmet Baran / İstanbul
133 – Kamil Bedenli / Manisa
134 – Mete Menteşoğlu /
135 – Fikret Kiliç / Ankara
136 – Selahattin Şimşek / Ankara
137 – Babül Dağ / Ankara
138 – Banu Erginöz /
139 – Tuğberk Güder / İstanbul
140 – Çağdaş Çelik / Edirne
141 – Kürsad Utas / İzmir
142 – Sadi Kaya / Sivas
143 – Abdullah Yalçin / Adana
144 – Yalçin Bostanci / İstanbul
145 – Ferit Akgül / Isparta
146 – Firat Dumanay / İzmir
147 – Alper Cildan / Kayseri
148 – Murat Alp / Niğde
149 – Aldin Şengül Şengül / Muğla
150 – Ali Erim / İzmir
151 – Hasan Demir / Manisa
152 – Tercan Kantos / Sivas
153 – Bahar Ay / İstanbul
154 – Bariş Aydin / İstanbul
155 – Alim Yilmaz / Ankara
156 – Uğur Gümüş / Bursa
157 – Celal Biçeroğlu / Ankara
158 – Ahmet Öztoy / Kahramanmaraş
159 – Samet Akçay / Aydin
160 – Sinan Toykar / Kastamonu
161 – Hüseyin Ensar Mercan / İstanbul
162 – Adem Şirin / Şanliurfa
163 – Hanife Kaya / Sakarya
164 – Şuayib Özdilek / Afyon
165 – Zafer Ali Sak / Şanliurfa
166 – Halis Demircan / Ankara
167 – Mustafa Demir / Antalya
168 – Nevzat Kocaman / Balikesir
169 – Hakan Akbulut / İstanbul
170 – Vahit Özdemir / Konya
171 – Fatma Pamukçu / İstanbul
172 – Mehmet Emin Başaran / Ankara
173 – Ali Can /
174 – Hasan Özköleş / İstanbul
175 – Durmuş Ogut / İzmir
176 – Mehmet Gündüz / İstanbul
177 – Gülnur Öncü / Ankara
178 – Ömür Teke / Kastamonu
179 – Rifat Öndül / İzmir
180 – Mustafa Caniklioğlu / İstanbul
181 – Selahattin Oypan / Erzincan
182 – Mehmet Elden / Şanliurfa
183 – Mehmet Kazankaya / Kayseri
184 – Mehmet Karakadioğlu / Bursa
185 – Hayrettin Çağri Edemen /
186 – Kemal Gülmez / Sakarya
187 – Nilden Akin / İstanbul
188 – Abdulkadir Tetik / Sakarya
189 – Oktay Çakar / Çanakkale
190 – Fatih Hoçur / İstanbul
191 – Buket Dirik /
192 – Berkay Püskül / İstanbul
193 – Fahrettin Şener / Bursa
194 – Anil Korkmaz / Amasya
195 – Aret Kebabci / İstanbul
196 – Hüseyin Aydin / İstanbul
197 – Serkan Çoşkun / Ankara
198 – Gürkan Eker / Kütahya
199 – Abdurrahman Serbest / Ağri
200 – Cuma Özkan / Hatay
201 – Özge Etcan / İstanbul
202 – Yalçin Kamyoncuoğlu / İstanbul
203 – Celal Kirilmaz / İstanbul
204 – Halil Kaya / Şanliurfa
205 – Hanifi Kilinç / Hatay
206 – Savaş Günaydin / Mersin
207 – Halil Ibrahim Babaoğlu / Denizli
208 – Mustafa Bektaş / Kastamonu
209 – Sahabettin Balkan / İstanbul
210 – Mustafa Şan / Aydin
211 – Isa Ergiralp / Kocaeli
212 – Mehmet Şahin / Ankara
213 – Ismail Ince / İstanbul
214 – Mustafa Özbahçeli / Adapazari
215 – Osman Atak / Manisa
216 – Atilla Kardaş / Ankara
217 – Hüseyin Meydan / Konya
218 – Eyüp Bakirhan / İstanbul
219 – Tamer Eğici / Tokat
220 – Ismail Baş / Edirne
221 – Yusuf Şenoğlu / İzmir
222 – Fahrettin Tizan / Denizli
223 – Mustafa Melih Özkan / Çanakkale
224 – Muhammet Taka / Antalya
225 – Necip Karakuş / Bursa
226 – Mehmet Köksal / Ankara
227 – Kevser Yalçiner / İstanbul
228 – Ali Ihsan Kaytaz / İstanbul
229 – Hamdi Kurhan /
230 – Ali Sönmez / İzmir
231 – Davut Dervişoğlu / Ankara
232 – Haci Ismail Kahraman / Kayseri
233 – Gökhan Çiftçi / Ankara
234 – Tahsin Durgut / Ağri
235 – Ibrahim Çakir / İstanbul
236 – Arda Tutak / Mersin
237 – Mehmet Dulkadir / Malatya
238 – Mehmet Ali Aydin / İstanbul
239 – Ramazan Bülbül / İstanbul
240 – Muhammet Mustafa Taş / Kirikkale
241 – Irfan Özcan / İzmir
242 – Aykut Seker /
243 – Halil Ibrahim Güldemir / Sakarya
244 – Hasan Tamburaci / Mersin
245 – Nuriye Şenel Özelçi / İstanbul
246 – Gökşin Demirci / Eskişehir
247 – Oğuz Can / Antalya
248 – Ismail Çebi / İstanbul
249 – Ersin Dağdelen /
250 – Seçkin Eser / Bolu
251 – Ümran Eyüpoğlu / Sakarya
252 – Süleyman Özkaynak / Antalya
253 – Bülent Karasu / İstanbul
254 – Lutfi Altintaş / İstanbul
255 – Burçin Baran / İzmir
256 – Erhan Çakir / İstanbul
257 – Ibrahim Turgan /
258 – Alpaslan Berberoğlu / İzmir
259 – Ahmet Eici / Balikesir
260 – Asuman Uygur / İstanbul
261 – Mehmet Mustafa Arslan / Siirt
262 – Ahmet Gürel / Kayseri
263 – Ebru Zorkirişci / Gaziantep
264 – Burak Karadeniz /
265 – Alp Arslan / Mersin
266 – Ahmet Trablusgarp / Antalya
267 – Mustafa Yildiz / Diyarbakir
268 – Ergün Erdek / İzmir
269 – Erdem Kök / Manisa
270 – Serkan Kalayci / Trabzon
271 – Timur Gaman / Aydin
272 – Yiğit Oral / İstanbul
273 – Tunay Hüseyin / İstanbul
274 – Sevda Turan / İstanbul
275 – Sadettin Karaçoban / İstanbul
276 – Burak Haliloğlu / İstanbul
277 – Ismail Yaman / Bartin
278 – Türkan Akyildiz / İstanbul
279 – Gökçin Saksici / Antalya
280 – Bülent Karaduman / Antalya
281 – Gökhan Araba / Kocaeli
282 – Kemal Çağatay Özcan / İstanbul
283 – Nursat Bilkay Açikgöz / Yalova
284 – Can Tuncer / Antalya
285 – Yüksel Vizdiklar / İstanbul
286 – Şükrü Oruçoğlu / Bursa
287 – Tuncay Bayram / İstanbul
288 – Servet Erbaş / İstanbul
289 – Onur Akgün /
290 – Gökhan Bozdoğan / Ankara
291 – Ferit Doğudinçer / Ankara
292 – Abdullah Burma /
293 – Serkan Ünal /
294 – Erdoğan Günerhan / Bursa
295 – Özgür Gündüz / Rize
296 – Nilgün Uzuncan /
297 – Uğur Erdem Kiraz / İstanbul
298 – Aytaç Eken /
299 – Faruk Ensar Türk / Bursa
300 – Nejat Zafer Ataman /
301 – Cemal Güzelşen / Diyarbakir
302 – Hilmi Yaldiran / Bursa
303 – Emre Bengu / İzmir
304 – Ali Osman Çimen / Kayseri
305 – Muhammed Dedeoğlu / Uşak
306 – Mehmet Ağgedik /
307 – Doğa Karacallik /
308 – Abdulkadir Yildiz / İstanbul
309 – Tevhide Gül Bengi / İstanbul
310 – Hurşit Özcan / Kirikkale
311 – Işil Candas /
312 – Hayrettin Özlü / Afyon
313 – Muhammet Maruf Aklik / İstanbul
314 – Gülcan Ülseven / İstanbul
315 – Cihan Atmiş / Muğla
316 – Davut Uysal / Isparta
317 – H.Turgut Içinsel / Ankara
318 – Halime Erzincan / Adana
319 – Serkan Serim / Ankara
320 – Evren Cankurt / İstanbul
321 – Onur Sağlam / Ankara
322 – Zafer Erdoğan / Uşak
323 – Zafer Çalişkan / Mersin
324 – Bülent Bayburtlu / Mersin
325 – Mostafa Daabool / İstanbul
326 – Ömer Tüccar / Sakarya
327 – Özkan Küçük /
328 – Erdinç Altinel / Sakarya
329 – Emrah Küçük / Bursa
330 – Mustafa Öztepe / Konya
331 – Hüseyin Öz / Bursa
332 – Hüseyin Özgirgin / Manisa
333 – Hekim Beyhan / Van
334 – Aydin Özgam / İstanbul
335 – Kemal Mayda / İzmir
336 – Mehmet Nezir Eren / Uşak
337 – Ilkay Günyeli / İstanbul
338 – Ibrahim Kiyar / Bursa
339 – Özcan Şahan / İstanbul
340 – Bülent Gönül / Balikesir
341 – Arkin Çelik / Muğla
342 – Ibrahim Koşal / Diyarbakir
343 – Burak Soysal / Muş
344 – Levent Bakir / İstanbul
345 – Remzi Güven / Antalya
346 – Buket Gürşen / İstanbul
347 – Hüseyin Emre Bayram / Rize
348 – Talat Gulhuğu / Ankara
349 – Şahin Tekin / İstanbul
350 – Eren Önermiş / Kahramanmaraş
351 – Sevil Aktaş /
352 – Şelale Akça / Ankara
353 – Necati Murat Kayra / Siirt
354 – Pembe Çürük / Adana
355 – Mustafa Şensoy / İzmir
356 – Fatih Dursun / İzmir
357 – Umut Demirtaş /
358 – Savaş Araz / İzmir
359 – Murat Yeşil / Antalya
360 – Mehmet Sait Acar / İzmir
361 – Sadik Karakaya / Erzurum
362 – Yusuf Aydin / Bursa
363 – Cenk Hizir / Muğla
364 – Salih Yildirim /
365 – Ufuk Ak / Sinop
366 – Hatice Ergi / İstanbul
367 – Fuat Özkan / Kirşehir
368 – Merih Tudis / Bursa
369 – Mehmet Manav / Eskişehir
370 – Şükrü Meriç / Bursa
371 – Yako Zonana / İstanbul
372 – Hikmet Günalp / Diyarbakir
373 – Atakan Yumbul / Ankara
374 – Ibrahim Karpuz / Antalya
375 – Murat Güzel / Ankara
376 – Yasin Paslioğlu / Bursa
377 – Tuncay Topcu / Diyarbakir
378 – Süleyman Koyun / Adana
379 – Burak Erol /
380 – Ali Meyrili / İstanbul
381 – Burhan Kale / Yozgat
382 – Hakan Öncan / Aydin
383 – Caner Turan / Yalova
384 – Osman Ünüvar / İstanbul
385 – Firat Adigüzel / İstanbul
386 – Ender Yavuz / Düzce
387 – Samet Atlihan / İstanbul
388 – Hüseyin Duran / Sakarya
389 – Sibel Firtina /
390 – Murat Yilmaz /
391 – Muammer Akdoğan / Bursa
392 – Kaan Inal /
393 – Ferdi Yilmaz / Kahramanmaraş
394 – Yüksel Çeçen / Ankara
395 – Orçun Abali / Manisa
396 – Türker Çiçek / İstanbul
397 – Ibrahim Güvenç / Denizli
398 – Mustafa Bayindir / Bolu
399 – Hulusi Özçelik / Çanakkale
400 – Teoman Aktaş / İzmir
401 – Oktay Durhan /
402 – Adnan Yazici / İstanbul
403 – Ozan Erdost Evran / Diyarbakir
404 – Özkan Özdemir / Antalya
405 – Hasan Bilir / Adana
406 – Mehmet Kuşçu / Ankara
407 – Ramazan Senbay / Ankara
408 – Hasan Mahmutoğlu / Adana
409 – Murat Ulus /
410 – Alex Can Tsarouhas / Ankara
411 – Engin Öz / Balikesir
412 – Mustafa Kozacioğlu / Adana
413 – Halil Doğan / Ankara
414 – Ümit Taştan / İstanbul
415 – Ahmet Bozer /
416 – Ibrahim Kan / İstanbul
417 – Fuat Oğuz Eken / İstanbul
418 – Uğur Sarac / Sinop
419 – Mustafa Kahraman / Kayseri
420 – Sezai Kaya / Trabzon
421 – Şerafettin Molkoç / İstanbul
422 – Nurullah Demir / Ankara
423 – Ismail Sezen / Tekirdağ
424 – Salih Ateş / İstanbul
425 – Murat Çevik / İstanbul
426 – Özgüç Ataman /
427 – Yunus Altindiş / Bilecik
428 – Selami Özer / Mersin
429 – Seyfullah Tüysüz / Kayseri
430 – Didem Coşkan / İzmir
431 – Ahmet Kubilay Akkuzu / Tokat
432 – Emin Bilgin /
433 – Atakan Tezcan / Eskişehir
434 – Cihan Yaşar Eriş / Osmaniye
435 – Mehmet Karadeli /
436 – Serkan Çelik / Muğla
437 – Tunay Ekici / İstanbul
438 – Belgin Kardeşler / İstanbul
439 – Coşkun Kanaç / Ankara
440 – Ali Aslan Topcuoğlu / Trabzon
441 – Talat Yilmaz / İstanbul
442 – Robert Mityasoğlu / Hatay
443 – Ayhan Dukel / İzmir
444 – Süreyya Deniz / İstanbul
445 – Murat Anik / İstanbul
446 – Ethem Ünver / İstanbul
447 – Ahmet Onur / İstanbul
448 – Erkan Yildiz / İstanbul
449 – Cemal Özgül / Ordu
450 – Erdoğan Üstük / Karaman
451 – Hakan Dincel /
452 – Şakir Çolak / Samsun
453 – Aydin Çiftçi / Denizli
454 – Dursun Delimazi / Adana
455 – Adem Ersoy / Adana
456 – Ismail Yaşar / Adana
457 – Hasan Özçelik / Diyarbakir
458 – Ömer Fatih Demirhan / Ankara
459 – Hakan Kurt / İzmir
460 – Erol Açlan / İstanbul
461 – Ahmet Said Gökmen / Afyonkarahisar
462 – Ahmet Yildiz / Bursa
463 – Ali Davaci / İstanbul
464 – Ali Osman Atmaca / Kocaeli
465 – Yunus Hangul /
466 – Levent Taşkin / Malatya
467 – Mehmet Levent / İstanbul
468 – Cemal Bağci / Adana
469 – Karaca Özgür Aydin / Bursa
470 – Mehmet Ünlü / İstanbul
471 – Recep Kocabaş / Balikesir
472 – Mustafa Bediz / Kayseri
473 – Habip Resul Birinci / Trabzon
474 – Buse Bora / İzmir
475 – Zafer Ilhan / Bursa
476 – Fuat Tozar / İstanbul
477 – Erdem Meço / İzmir
478 – Çiğdem Çam / Eskişehir
479 – Mustafa Akdemir /
480 – Sebahattin Vardar / İstanbul
481 – Mustafa Annakkaya / İstanbul
482 – Muammer Kahraman / İstanbul
483 – Sinan Gürkan / İstanbul
484 – Kadir Acar / İstanbul
485 – Şükrü Küçükdere / Afyonkarahisar
486 – Yavuz Özdemir /
487 – Vedat Öztürk / Samsun
488 – Ilayda Özdemir / İzmir
489 – Murat Özkale / Adana
490 – Fevzi Kuru / Adana
491 – Saithan Dilber / Trabzon
492 – Duran Uzunbacak / Isparta
493 – Mehmet Siddik Şimşek / Batman
494 – Volkan Akgözlü / Muğla
495 – Esra Mavioğlu / Ankara
496 – Riza Davas / İzmir
497 – Enis Yildirim / Trabzon
498 – Abdurrahman Canyurt / Konya
499 – Ersin Ayhan / Elaziğ
500 – Fatma Çağlar / Ankara

2000 TL’lik Shell Smart Akaryakıt Puanı Kazanan Yedek Talihliler

1 – Tugay Atseven / Uşak
2 – Ali Yilmaz / İzmir
3 – Ömer Özkaya / Mardin
4 – Selim Bilgin /
5 – Mustafa Cura / Ankara
6 – Serkan Eskikent / Kütahya
7 – Mehmet Emin Ergün / Bursa
8 – Hamza Alimci / İstanbul
9 – Emine Keven / Ankara
10 – Yilmaz Şengül / İstanbul
11 – Dilek Baç /
12 – Ilter Demir / İstanbul
13 – Turgay Delialioğlu / Bartin
14 – Erdinç Elbeli / Bursa
15 – Ersan Kuyrukçu / Ankara
16 – Ayhan Aras / Tekirdağ
17 – Osman Yaygel / Bursa
18 – Adem Atilgan / İstanbul
19 – Mustafa Kaya /
20 – Murat Aslan / Diyarbakir
21 – Lokman Metin / Çankiri
22 – Osman Kus / Adana
23 – Gürhan Baykir / İzmir
24 – Ismail Gültekin / İstanbul
25 – Mehmet Saatçi / İstanbul
26 – Fatih Furkan Soylu / Ankara
27 – Mustafa Umurbeyli / Bursa
28 – Sami Sahilli / Hatay
29 – Sefa Taka / Aydin
30 – Pelin Iba / İstanbul
31 – Mehmet Kahraman / Kütahya
32 – Ramazan Demirci /
33 – Dilek Oymak / İstanbul
34 – Bülent Akbulut / İstanbul
35 – Onur Taylan / İstanbul
36 – Hayrullah Akgün / Yalova
37 – Erhan Saritaş / İstanbul
38 – Ali Temel / Kahramanmaraş
39 – Ayşe Başarslan / İstanbul
40 – Necdet Durmuş / Bursa
41 – Mustafa Uysal / İzmir
42 – Özcan Onat Tayaz / İstanbul
43 – Mehmet Doğan / Isparta
44 – Fethi Durak / Ordu
45 – Metin Bulut /
46 – Şevket Atasoy / Kastamonu
47 – Hakan Bodur / Edirne
48 – Zafer Avşar / İstanbul
49 – Lütfü Yenidokur / Edirne
50 – Azade Balkanet /
51 – Çağri Doğanay / Ankara
52 – Hakan Çetintaş / Adana
53 – Etkin Etker / İstanbul
54 – Kudbettin Oğuz / İstanbul
55 – Ceyhun Demirezen / Muğla
56 – Ercan Yildiz / Ankara
57 – Mehmet Serttaş / Mersin
58 – Murat Topcu / İstanbul
59 – Mesut Erol / Bursa
60 – Selçuk Kara / Adana
61 – Erdem Tanritanir / Kocaeli
62 – Yurdakul Yurdakul / Bursa
63 – Murat Çetintaş / Sivas
64 – Yener Soylu / İstanbul
65 – Bülent Demirel / İstanbul
66 – Serdar Küçüktüvek / Eskişehir
67 – Sadik Çakir / İstanbul
68 – Ismail Güven / Kayseri
69 – Gönül Mutlu Gündoğan / Ankara
70 – Berrin Budan / İstanbul
71 – Mahmut Balçik / Hatay
72 – Murat Gürocak / İstanbul
73 – Burak Kiliç / İstanbul
74 – Bariş Gökben / Aydin
75 – Riyadcan Aziz / Ankara
76 – Mehmet Aydin / Kahramanmaraş
77 – Şükrü Çelik / Çorum
78 – Firat Tektaş / Hatay
79 – Orhan Çoban / Ankara
80 – Ibrahim Karamanlioğlu / İzmir
81 – Oktay Karakaş / Edirne
82 – Mehmet Bilek / İstanbul
83 – Bahri Karabulut /
84 – Muzaffer Balci / Samsun
85 – Halime Doğan / Kütahya
86 – Neşet Ölmez / Bitlis
87 – Tevfik Güneş / Diyarbakir
88 – Burak Başol / Ankara
89 – Fatih Şenol /
90 – Orhan Derin / Ankara
91 – Ahmet Efeoğlu / İstanbul
92 – Sezar Fidan / Adana
93 – Mertcan Mayil / Bursa
94 – Vedat Dalli / Edirne
95 – Abdullah Uzundağ / İstanbul
96 – Ömer Aras / İstanbul
97 – Fatoş Meltem Ergin / Gaziantep
98 – Ahmet Toluk / İzmir
99 – Cemil Kaynar / Hatay
100 – Hakan Çalci / İstanbul
101 – Mehmet Erdoğan /
102 – Sevde Çelik /
103 – Emrah Karaoğlan / İstanbul
104 – Hasan Arpaci / Gaziantep
105 – Rasim Can Saraçlar / Ankara
106 – Şemsettin Turgayçelik / İstanbul
107 – Emel Akin / Muğla
108 – Kazim Özkorkmaz / Gaziantep
109 – Hivda Yalçin / Diyarbakir
110 – Veli Durak / Niğde
111 – Selma Düzenli /
112 – Mustafa Alli / Kayseri
113 – Kemal Öztürk / Kayseri
114 – Ali Sağlam / Manisa
115 – Serdar Satar / Adana
116 – Musa Tuğrul Kundakci / Muğla
117 – Mümin Alagöz / Bursa
118 – Ahmet Ercan Akgün / İstanbul
119 – Kaşif Topçuoğlu / İstanbul
120 – Mustafa Burgaz / Ankara
121 – Isa Sarikaya / Kocaeli
122 – Gökhan Yalçin / İstanbul
123 – Mehmet Yalçin / Kayseri
124 – Ümit Kahraman / Muğla
125 – Serkan Falci / İstanbul
126 – Gültekin Akkaya /
127 – Hamis Sevezi / Giresun
128 – Samet Ramoğlu / Trabzon
129 – Pinar Kaya /
130 – Ali Kirseven / Adana
131 – Uğur Güvenç / İstanbul
132 – Gökhan Saltabas /
133 – Zikrullah Mutlu / Sivas
134 – Yaprak Alagöz /
135 – Alparslan Karaca /
136 – Fazil Güney / Erzincan
137 – Suat Varcin / Muğla
138 – Mustafa Varol /
139 – Ibrahim Özer / Erzurum
140 – Hüseyin Biçakçi / Aydin
141 – Ramazan Tosun / Ankara
142 – Hakan Calgun / Kayseri
143 – Eşref Dursun / Bursa
144 – Ömer Faruk Hatipoğlu / İstanbul
145 – Ali Özşenel / Kayseri
146 – Can Sönmez / İstanbul
147 – Emrah Özdemir / Sinop
148 – Murat Başkan / İstanbul
149 – Hakan Gökçay / İstanbul
150 – Gökhan Duyar / Zonguldak
151 – Recep Gözel / Antalya
152 – Uğur Karakoyun /
153 – Beşir Acar / Şanliurfa
154 – Firat Oflu / Samsun
155 – Yusuf Dağli / Kayseri
156 – Cansu Seyfikli / Ankara
157 – Gülşehri Bütüner / İzmir
158 – Çetin Imece / Ordu
159 – Cihan Kirmizigül / Eskişehir
160 – Recep Uğur / Antalya
161 – Yusuf Alkaya / Urfa
162 – Halil Koçer / İzmir
163 – Halil Ibrahim Tekin / İzmir
164 – Emrah Evim /
165 – Aykut Kurt / Manisa
166 – Hakki Pala / Aydin
167 – Bariş Kurtuluş / Ankara
168 – Bariş Dursun / İstanbul
169 – Faik Karabiyik / İzmir
170 – Tarik Çelen / İstanbul
171 – Mehmet Durmuş / Düzce
172 – Kerem Sevindik / İstanbul
173 – Cüneyt Aksu / Ankara
174 – Baki Yildirim /
175 – Sonk Li / İstanbul
176 – Gürsel Hizir / Bursa
177 – Öner Dağistan / Mersin
178 – Musa Oruç / Kocaeli
179 – Güzin Kantek Uludal / İstanbul
180 – Emre Kaplan / Ankara
181 – Irfan Turgut / İstanbul
182 – Süleyman Mahsun / Denizli
183 – Halil Ibrahim Çabuk / Gaziantep
184 – Anil Gider / Kirklareli
185 – Halil Bozdemir / Muğla
186 – Aydin Yücekaya / İstanbul
187 – Fatih Aşikpirnazar / İzmir
188 – Serkan Özcan / İstanbul
189 – Pervin Pekbilimli / İstanbul
190 – Enes Yilmaz /
191 – Zeki Savaştin / Uşak
192 – Kerem Çoşkun / Bursa
193 – Gökhan Varol / Isparta
194 – Esat Yildirim / İstanbul
195 – Tuncay Eraslan / Isparta
196 – Melisa Çinar /
197 – Mustafa Necati Değertekin / Diyarbakir
198 – Hasan Basri Sadikoğullari /
199 – Remzi Gers / Muğla
200 – Hayrullah Kocabaş / Isparta
201 – Ahmet Soydan / Kayseri
202 – Bahair Okçu / İstanbul
203 – Ali Vuslat Turan / Muğla
204 – Yasin Kilinç / Afyonkarahisar
205 – Hüseyin Koçoğlu / Kirikkale
206 – Firat Yazici /
207 – Kadir Aydin / İstanbul
208 – Ahmet Orhan /
209 – Servet Başol / İstanbul
210 – Harun Içer /
211 – Volkan Aydin / Trabzon
212 – Ahmet Mavi / İstanbul
213 – Hasan Yilmaz / Ankara
214 – Revze Taşkiran / Adana
215 – Mustafa Kocagöbek / İzmir
216 – Tuncay Gürses / İstanbul
217 – Ali Imra Bilgin / İstanbul
218 – Berkay Mataraci / İstanbul
219 – Haluk Akar / Ankara
220 – Mehmet Acar / İstanbul
221 – Yağmur Sakli / Ankara
222 – Mehmet Imece / Ankara
223 – Tuğçe Dinçer / Ankara
224 – Murat Ay /
225 – Tahsin Özgün / Kahramanmaraş
226 – Cihat Kundak / Kocaeli
227 – Hikmet Akboğa / Batman
228 – Akif Özar / Aydin
229 – Özcan Çalişkan / İstanbul
230 – Mehmet Şahan / Gaziantep
231 – Nurettin Dinçer / İstanbul
232 – Riza Cumhur Deniz / İstanbul
233 – Şüküfi Sabuncu / İstanbul
234 – Ali Cirit / İstanbul
235 – Ercan Bayrak / Sakarya
236 – Ismail Erden / İzmir
237 – Onur Altuntaş / Bursa
238 – Ferdi Erbay / Kayseri
239 – Nilay Başaranlar / Ankara
240 – Ahmet Murat Karaçam / Siirt
241 – Fikret Yilmaz / Kayseri
242 – Murat Üzen / Elaziğ
243 – Halil Konyali / Mardin
244 – Selçuk Akkaya / Ankara
245 – Halit Çelik /
246 – Rasim Can / Hatay
247 – Celal Özcan / Bursa
248 – Can Demir / İstanbul
249 – Seniz Coşkun /
250 – Oktay Şen / Bursa
251 – Ender Boybeyi / Zonguldak
252 – Hatice Olca Ülkü / Ankara
253 – Uğur Sözmen / Antalya
254 – Hekim Gök / İstanbul
255 – Nihal Çağla Erdoğdu / Ankara
256 – Deniz Sakci / Muş
257 – Zafer Şanli / Adana
258 – Uğur Ece / Manisa
259 – Cebrail Vural /
260 – Aykut Güney / Manisa
261 – Firat Kazan / Hatay
262 – Bünyamin Aksoy / İstanbul
263 – Mustafa Üstün / Ankara
264 – Betül Bektaş / İzmir
265 – Çiğdem Aslan / İstanbul
266 – Beyhan Gür / Gaziantep
267 – Fatih Süleyman Kaya / İzmir
268 – Muhammed Kadir Nartoj / Gaziantep
269 – Ünal Karakurum / Balikesir
270 – Duran Gökçinar / İzmir
271 – Murat Tunçel / İstanbul
272 – Volkan Yörük / Tekirdağ
273 – Birol Itgin / İstanbul
274 – Kazim Ahi / Ankara
275 – Serkan Bijkan /
276 – Eyüp Genç / İstanbul
277 – Dilek Ediz / Gaziantep
278 – Serdar Yavuz / İstanbul
279 – Asiye Tan / Ankara
280 – Firat Serez / Adana
281 – Yakup Çiftçi / Sivas
282 – Ramazan Karagöz / İstanbul
283 – Fikret Isildar / Denizli
284 – Doğukan Çilingiroğlu / Ankara
285 – Mehmet Toprak / Diyarbakir
286 – Ayhan Ertürk / İstanbul
287 – Özbey Ayrim / Ankara
288 – Ümit Durkut / Kayseri
289 – Ramazan Demirci / İzmir
290 – Edip Tenekeci / İstanbul
291 – Bariş Yüksek / Ankara
292 – Adile Güngör / İstanbul
293 – Ömer Faruk Metin / Kocaeli
294 – Merve Uzun / İzmir
295 – Tarik Özdemir / Bursa
296 – Selçuk Kunduraci / Antalya
297 – Murat Gürsoy / Bursa
298 – Tamer Şahin / İstanbul
299 – Seda Demir / Kars
300 – Cem Dedeoğlu / Ankara
301 – Engin Irmak /
302 – Gürkan Kalasoğlu / Bolu
303 – Pinar Sinan / İstanbul
304 – Ismail Eyvaz / İstanbul
305 – Kübra Aşkin / Bursa
306 – Hasan Şahin / Ankara
307 – Mehmet Yolageldi / Denizli
308 – Salih Seyrek / İzmir
309 – Koray Toksöz / Ankara
310 – Ismail Boyraz / Kayseri
311 – Dursun Kaymak / Bursa
312 – Faruk Dağci /
313 – Beşir Özdemir / Ankara
314 – Yunus Dursun / Manisa
315 – Hakan Güneş / İstanbul
316 – Ramazan Balkeriz / Ankara
317 – Recep Bekleviç / Ankara
318 – Baris Gökmen / Ankara
319 – Hayri Özdemir / Edirne
320 – Hamza Aydoğan / Antalya
321 – Uygar Firat Şahin / Adana
322 – M.Nuri Işik / Ankara
323 – Sedat Gün / Muğla
324 – Zeynep Temel / Bilecik
325 – Emrah Toprak / Bursa
326 – Gökçe Demirer / Antalya
327 – Sevde Gümüşer / Kahramanmaraş
328 – Ümit Başaran / İstanbul
329 – Irfan Kutlu / Aydin
330 – Yasin Duman / İstanbul
331 – Sami Bahçebaşi / Kayseri
332 – Abdullah Pinarbaşi /
333 – Serkan Akbaba / İstanbul
334 – Mithat Sözen / Denizli
335 – Ilyas Akyüz / Trabzon
336 – Aleyna Arslan / İstanbul
337 – Mehmet Murat Küçüköz / İzmir
338 – Abdullah Denizçivi / İstanbul
339 – Ali Dokuyici / Kahramanmaraş
340 – Ceyhun Odabaşi / İstanbul
341 – Mehrali Arli /
342 – Başak Özen / İstanbul
343 – Mustafa Karaca /
344 – Esra Çelik / Denizli
345 – Tahsin Aşar / Balikesir
346 – Hüseyin Karabacak / İstanbul
347 – Mustafa Akin / Osmaniye
348 – Metin Kara / Trabzon
349 – Sepideh Sardari / İstanbul
350 – Ahmet Şevki Karakayali / Ankara
351 – Serkan Özkurt / İstanbul
352 – Salih Günay /
353 – Vedat Yücedağ / İstanbul
354 – Hakan Çelik / İstanbul
355 – Oğuzhan Bombaci / İzmir
356 – Fatih Gümüş / Kocaeli
357 – Ahmet Yilmaz / Mersin
358 – Selim Ay / Hatay
359 – Nedime Övet / İstanbul
360 – Ufuk Arslan / Bartin
361 – Burak Düzenlik / Ankara
362 – Kemal Atak / Manisa
363 – Hikmet Gülmez / Denizli
364 – Mesut Kut / İstanbul
365 – Erdem Çaçan / İzmir
366 – Ahmet Yilmaz / Konya
367 – Mehmet Akif Çetin / Karaman
368 – Yiğit Ilkar /
369 – Mehmet Uçak / İstanbul
370 – Recep Şaşmaz / İstanbul
371 – Hakan Şimşek / İstanbul
372 – Indat Afacan / Bolu
373 – Zerrin Gülerman / İstanbul
374 – Erdal Özcan /
375 – Yilmaz Çiftçi / İzmir
376 – Bekir Taşpinar / İzmir
377 – Murat Yildirim / Ankara
378 – Abdulkadir Demir / Ankara
379 – Sultan Bayrak / İstanbul
380 – Ömer Faruk Yeşil / Diyarbakir
381 – Alaatin Mahir Şişman / Kahramanmaraş
382 – Hasan Tahsin Ergün / Çanakkale
383 – Veysel Şaştim / Elaziğ
384 – Aleyna Öztürk / İstanbul
385 – Merve Özgüven / Kirikkale
386 – Hüseyin Koyun /
387 – Mehmet Altuğ Şahin / Ankara
388 – Ahmet Özyakar / Konya
389 – Oktay Uçar / Van
390 – Tuba Demirdelen / İstanbul
391 – Cuma Ertaş / Diyarbakir
392 – Emrah Genç /
393 – Hülya Erkmen / Konya
394 – Emin Yildirim /
395 – Uğur Demircan / Konya
396 – Harutyunb Cingöz / İstanbul
397 – Mümin Korkmaz / İzmir
398 – Uğurhan Kömürcü / İstanbul
399 – Koray Savur / Kocaeli
400 – Mehmet Yüksel / Tokat
401 – Hasan Hüseyin Ünaldi / Bursa
402 – Mehtap Zafer / Sivas
403 – Hasan Büyükşahin / Ankara
404 – Gülşah Vardarsuyu / İstanbul
405 – Irfan Durgut / İstanbul
406 – Çetin Aktaş / İstanbul
407 – Serdar Zengin / Ordu
408 – Ilhan Türk / Ankara
409 – Moustafa Albouzan / Mersin
410 – Taner Çakal /
411 – Ahmet Alada / Bursa
412 – Ömer Osman Kiskaci / Niğde
413 – Ibrahim Üçüncü /
414 – Göker Inal /
415 – Kamer Can / Balikesir
416 – Haldun Birden / İstanbul
417 – Okan Beske / Bartin
418 – Imdat Afacan / Bolu
419 – Murat Sağlik / Hakkari
420 – Ismail Yar / İstanbul
421 – Mahmut Bilmez / Diyarbakir
422 – Ercan Öztürk / Ankara
423 – Ümran Tayrun / İstanbul
424 – Doğan Irmak Ural / Ankara
425 – Feridun Geçmen / İstanbul
426 – Mervan Bulğak / Mardin
427 – Kerem Akcasu / Ankara
428 – Yasin Durmaz / Ankara
429 – Soner Öcalan / Ankara
430 – Gökhan Özden / İstanbul
431 – Fatih Çağlayan / İzmir
432 – Hakan Tarikci / Tekirdağ
433 – Eyyüp Bayrali / Bursa
434 – Kasim Güneş / Bursa
435 – Mustafa Ünal / Ankara
436 – Mehmet Paca / İstanbul
437 – Erman Acar / Zonguldak
438 – Sudi Ercan / İstanbul
439 – Serdar Kumaş / İzmir
440 – Murat Bakici / Bursa
441 – Ramazan Yildiz / İstanbul
442 – Yavuz Ercan / Kocaeli
443 – Uğurcan Serin / Ankara
444 – Gamze Nur Tunç /
445 – Uğur Ersözlü / İstanbul
446 – Arif Fidan / Muğla
447 – Sedat Dalgiç /
448 – Nurettin Öncü / Manisa
449 – Hakan Özdeğer / Adana
450 – Aydin Yilmaz / Ankara
451 – Özgür Kengel / Diyarbakir
452 – Ilker Onat / Adana
453 – Selin Gencer /
454 – Süleyman Dursun / İzmir
455 – Esat Delikenli / İstanbul
456 – Filiz Tunç / Artvin
457 – Mustafa Yücel / Adana
458 – Mürüvvet Yüksel / Bolu
459 – Sevtap Sancaktar / İstanbul
460 – Izzet Türken / Çanakkale
461 – Nazmi Üzel / İzmir
462 – Ali Dilmen / İstanbul
463 – Hale Feyiz Keskin / Balikesir
464 – Necati Yilmazlar / İstanbul
465 – Ali Uysalcik / İzmir
466 – Ayşe Gümüş / İstanbul
467 – Cüneyt Dağidir / İstanbul
468 – Mustafa Erdoğdular / İstanbul
469 – Tamer Keser / Ankara
470 – Süleyman Kurtiğlu / Nevşehir
471 – Murat Tügen / Çorlu
472 – Akin Tolga / Tekirdağ
473 – Didem Yilmaz Sümen / Ankara
474 – Mehmet Doldur / Zonguldak
475 – Emine Atis / İstanbul
476 – Fatma Gül Uzunoğlu / Adana
477 – Halil Yazan / Gümüşhane
478 – Fethi Celep / İzmir
479 – Bülent Öner / Balikesir
480 – Aynur Miçik / İstanbul
481 – Deniz Keleş / Afyonkarahisar
482 – Burcu Korzay / İstanbul
483 – Talip Ocak / Kocaeli
484 – Abdullah Ayas / Sakarya
485 – Hasan Temizkan /
486 – Ömer Yilmaz /
487 – Metin Avci / Sakarya
488 – Hüseyin Çatal / İstanbul
489 – Nadiye Güven /
490 – Mehmet Turgut Uğraş / İzmir
491 – Faruk Güven / Ankara
492 – Yasin Koç / Kirşehir
493 – Burak Kaynak / Ankara
494 – Ferhat Demiral / İstanbul
495 – Iskan Baydan / Ankara
496 – Ahmet Zemci Kala / Kahramanmaraş
497 – Gökçe Yilmaz / Sakarya
498 – Bora Erdener / Ankara
499 – Onur Öztürk / Samsun
500 – Sezgin Canaslan

Shell 2.000 TL Akaryakıt Puan Çekiliş Sonucu ile ilgili sonuçları okudunuz. Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Shell 2.000 TL Akaryakıt Puan Çekiliş Sonucu” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir