Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Kampanyası

Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Kampanyası kapsamında 23 Eylül ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yurt genelinde bulunan Shell & Turcas Petrole ait Shell Akaryakıt istasyonlarında bulunan Deli2Go sandviç çeşitlerinin (on Balıklı, Kaşarlı, Beyaz Peynirli, Hindi Fümeli, Mozzarella&Jambon, Ton Balıklı Çavdar, Tavuk Füme&Kaşar, Jambon&Mozzarella Ciabatta, Jambon&Cheddar Bazlama, Hindi Salam&Dana Salam, Somon Füme, Kaşar&Salam, Mozzarella&Domates Foccacia, Jambon&Mozzarella, Acılı Salsa Soslu Tavuk Dürüm, Kavurma&Kaşar Bazlama, Tavuk&Pesto Panini) herhangi birinden satın alıp; ürün paketi içinde yer alan katılım kartı üzerindeki şifreyi; ad, soyad, telefon numarası ve adres bilginiz ile birlikte shell.com.tr üzerindeki yer alan ilgili alanlara dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir. Çekilişe dair diğer detaylar aşağıda yer almaktadır… Çekiliş sonucu ve detaylar https://okampanya.com/shell-deli2go-bmw-418i-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model BMW 418i Coupe otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 16 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde okunabilir şifreli katılım kartının ibraz edilmesi zorunludur. O nedenle aldığınız bu kartın saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • Asil talihliler 31 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise en geç 15 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan okunabilir şifreli katılım kartı ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım ve Promosyon adresine belgeler ile şahsen başvurmaları ya da fax göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Shell & Turcas Petrol, Shell Petrol AŞ, Shell Enerji ve U2 Tanıtım çalışanları ile, Shell bayi ve Shell bayi çalışanları, Shell acente ve Shell acente çalışanları, AMVG Uluslararası İnternet ve Telekom çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere ait olmaktadır.
  • Daha detaylı bilgi için Shell’in resmi WEB Sitesi üzerinden katılım şartlarını okuyabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir