Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Sonucu

Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Sonucu dahilinde kazanan isimler 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak belirlendi. Çekiliş sonucu ise 16 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detayları…

BMW 418i Coupe Kazanan Asil Talihli

Mert Nukan / İstanbul

BMW 418i Coupe Kazanan Yedek Talihli 

Aykut Güney / İstanbul

Emrah Bilgin / İstanbul

Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar neydi ki?

İkramiye tesliminde okunabilir şifreli katılım kartının ibraz edilmesi zorunludur. O nedenle aldığınız bu kartın saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.

Asil talihliler 31 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise en geç 15 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan okunabilir şifreli katılım kartı ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım ve Promosyon adresine belgeler ile şahsen başvurmaları ya da fax göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.

Shell & Turcas Petrol, Shell Petrol AŞ, Shell Enerji ve U2 Tanıtım çalışanları ile, Shell bayi ve Shell bayi çalışanları, Shell acente ve Shell acente çalışanları, AMVG Uluslararası İnternet ve Telekom çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.

KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere ait olmaktadır.

Daha detaylı bilgi için Shell’in resmi WEB Sitesi üzerinden katılım şartlarını okuyabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir