Shell Maximum 30 TL MaxiPuan Kampanyası

Shell Maximum 30 TL MaxiPuan Kampanyası kapsamında Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında tek seferde, farklı günlerde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişiniz için anlaşmalı Shell istasyonlarından otogaz ve akaryakıt harcamaları için 25 TL MaxiPuan kazanılabilir. Ayrıca kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanması halinde MaxiPuan tutarı 30 TL’ye yükselecektir. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanya 15 Mayıs 2019 tarihine kadar anlaşmalı Shell istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alışverişleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında MaxiPuan’lar 20 Mayıs 2019 tarihinde ilgili kartınıza yüklenecektir ve 3 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir, maksimum 30 TL puan kazanabilir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim? 

Kampanyaya maximum.com.tr sitesi üzerinden, Maximum Mobil uygulamasından katılım sağlanabilir. Ayrıca SHELL yazıp boşluk bırakarak, kartın son 6 hanesini 4402’ye SMS göndererek de kampanyaya katılabilir. Gönderilen her SMS karşılığında 1 SMS ücreti bakiyenize yansır. Kısaca SMS ile katılım ücretlidir.

Kampanya kapsamında geçerli kartlar ve diğer tüm detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde SHELL firmasının kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com linkidir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir