Signal Cinemaximum Kampanyası

Signal Cinemaximum Kampanyası kapsamında Cinemaximum Sinemalarında geçerli 2 adet sinema bileti hediyesi var! Kampanyaya 31 Aralık 2018 tarihine kadar yurt içinde bulunan Watsons mağazalarından (tek seferde) 25 TL tutarında Signal marka ürünleri alan herkes katılabilir. Alışveriş yaptığınız fişi Çek Kazan mobil uygulaması üzerinden kampanyanın içeriğine girerek göndermeniz gerekecektir. O nedenle satın alma yaptıktan sonra fişlerinizi atmamanızı önemle tavsiye ederiz.

Alışverişinizi takiben 5 gün içinde alışveriş fişini yükleyip kampanyaya katılım başvurusu yapmanız gerekmektedir. Eğer 5 gün içinde alışveriş fişini yüklemezseniz, sizden istenilen bilgileri tam bir şekilde yüklemezseniz kampanya katılımınız geçersiz sayılacaktır. Bu noktalara dikkat etmeniz önemlidir.

Çek Kazan uygulamasına yüklediğiniz alışveriş fişleri maksimum 24 saat içinde incelenerek kampanya şartlarına uygun olan kişilere 28 Şubat 2019 tarihine kadar yurt içinde bulunan Cinemaximumlarda geçerli 2 kişilik sinema biletinin kodu gönderilecektir. (Sinema biletinin tek kişilik fiyatı 20 TL, çift kişilik fiyat 40 TL) Kupon kodu tek kullanımlıktır.  Cinemaximum gişelerinde “Çek Kazan” Signal Kampanyasına katılım sağlamak istediğinizi belirterek; Bilet No ve Şifre bilgisi görevliye söyleyerek kod sinema biletine çevrilebilecektir. 28 Şubat 2019 tarihine kadar sinema biletine çevrilmeyen kupon kodları geçerliliğini yitirecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için önemli bir nokta daha: Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Çek Kazan uygulamasına Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerinizi vermeniz gerekmektedir.

Kampanya stoklarla sınırlı olmaktadır ve bir kişi maksimum 5 kez yararlanabilir. 18 yaşından küçükler, Uniliver Sanayi ve Ticaret Çalışanları, Watsons A.Ş çalışanları kampanyaya katılamaz.  Hediye sinema bileti ile özel gösterimler, 4DX, Atmos 3D, MPX, IMAX 3D ve VIP haricinde bulunan bütün filmlerden haftanın 7 günü yararlanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye Çek Kazan mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çek Kazan mobil uygulamasını Google Play’den indirmek için tıkla

Çek Kazan mobil uygulamasını AppStore’dan indirmek için tıkla

Diğer Sinema Kampanyalarını da incelemek isteyebilirsiniz: https://okampanya.com/sinema-kampanyasi/

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir