SMS ile Gratis Kart nasıl alınır?

Gratis kampanyalarından yararlanabilmek adına Gratis Karta ihtiyaç bulunmaktadır. Bu kart Gratis mağazalarında fiziki olarak satıldığı gibi; SMS ile de alınabilmektedir. Bu yazımız içerisinde SMS ile Gratis Kart nasıl alınır? sorusunu yanıtlayacağız. İşte konuya dair detaylar…

SMS ile Gratis Kart nasıl alınır?

İlk olarak Gratis Kayıt yazıp, 7889’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu SMS’i göndermenizin ardından tarafınıza GRATIS firmasından bir SMS gelecektir. Bu SMS’in içeriğinde aktivasyon kodu ve bir bağlantı linki bulunmaktadır. SMS’teki linke tıklamanız gerekmektedir. Ardından karşınıza telefon numaranızı ve aktivasyon kodu gireceğiniz alan çıkacaktır. Telefon numaranızı ve SMS’te size iletilen aktivasyon kodunun girişini yapmanız gerekmektedir.

Bu işlemi yaptıktan sonra ad, soyad, e-posta, doğum tarihi, cinsiyet bilgilerinin sizden istenilen bir sayfa karşınıza çıkacaktır. Bu bilgilerinizin de girişini yaparak aktivasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 30 gün boyunca bu işlemi gerçekleştirmezseniz; GSM numaranız ve size ait gönderilen link silinecektir.

Telefon numarasının değişikliğini yapabilir miyim?

Eğer cep telefonu numarasını değiştirmek istiyorsanız; 0850 210 69 00 numaralı Gratis Çağrı Merkezini arayarak telefon numarası değişikliği talebini iletebilirsiniz. Bu şekilde değişiklik işlemi yapılacaktır.

Fiziki olarak Gratis Kart almak için Gratis mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde alınan Gratis Kart ücretli olmaktadır.

SMS ile Gratis Kart nasıl alınır? başlıklı yazımızı okudunuz. Sorularınız ya da söyleyeceğiniz gözden kaçırdığımız durumlar var ise yorum kısmında iletebilirsiniz. Konuya dair detaylı bilgilere ise Gratis firmasının müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki diğer yazıları keşfetmek için okampanya.com yazısı üzerinden anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir