Starbucks Card Nasıl Alınır? Avantajları Nelerdir?

Starbucks Card, Starbuck’ın müşterilerine sunduğu avantajlı bir programdır. Program kapsamında çeşitli promosyon, indirim ve kampanyalar yer almaktadır ve program süresi boyunca yeni kampanyalar devam edecektir. Starbucks Card Nasıl Alınır? sorusuna istinaden detaylar aşağıda yer almaktadır…

Starbucks Card, Starbucks mağazalarından alınarak TL yüklemesi yapabilir. Ayrıca uygulama marketlerinden yani Google Play ya da AppStore üzerinden Starbucks uygulamasını indirerek bilgileriniz ile birlikte Starbucks Card edinebilirsiniz.

Starbucks Card Ne İşe Yarar?

Starbucks uygulaması üzerinden; 15 TL, 25 TL, 50 TL  ya da istediğiniz bir tutar karşılığında TL yüklemesi yapabilirsiniz.  Yüklediğiniz bu TL’ler ile birlikte Starbucks’tan alışveriş yaparken telefonunuzu sallayarak uygulamaya yüklediğiniz TL’ler ile alışveriş yapabilirsiniz. 3 TL üzerinde yapacağınız alışverişler ile birlikte yıldız kazanabilirsiniz. 15 yıldız kazandıktan sonra da 1 adet Tall boy içecek ikram olarak alabilirsiniz.

Aynı zamanda uygulama üzerinden Starbucks’un ürünleri ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin içeriğinde ne olduğunu, alerjen olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Uygulama üzerinde “Mağazalar” bölümüne giriş yaparak; size en yakın Starbucks şubesini görüntüleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için; buraya tıklayarak Starbuck’ın sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir