Starcity AVM Nissan Qashqai Çekiliş Kampanyası

Starcity AVM Nissan Qashqai Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Ağustos ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında 150 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 150 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/starcity-avm-nissan-qashqai-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Nissan Qashqai 2018 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 8 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 10 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Starcity AVM Nissan Qashqai Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle belgelerinizi saklamanız önemlidir.
  • İkramiye kazanan asil talihli 25 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 9 Şubat 2020 tarihine kadar bilgileri ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu tarihleri geçiren talihlilere ikramiyeleri verilmez.
  • Starcity Outlet içerisinde yer alan mağaza, kioks sahipleri ve mağaza çalışanları, Starcity Outlet iştiraklarında bulunan çalışanlar ve Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir