Supradyn Hediye Paketi Çekiliş Kampanyası

Supradyn Hediye Paketi Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Eylül ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında yurt genelinde Supradyn ürünlerinin tanıtımı amacı ile yapılmaktadır. Çekiliş kapsamında supradyn.com.tr üzerinde yer alan Supradyn ürünleri ile ilgili anketi yanıtlayıp, katılım formunu ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini dolduranlara 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/supradyn-hediye-paketi-cekilis-sonucu/ linki üzerinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1000 talihli Supradyn Multivitamin Paketi (1 adet Supradyn Film Kaplı Tablet, 1 adet Supradyn Energy Fast Action) kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 9 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 12 Ekim 2019 tarihinde sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi aynı gün ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Supradyn Hediye Paketi Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kampanyaya katılım ücretsizdir, aşağıda yer alan kişiler hariç herkes kampanyaya katılabilir.
  • Kampanyaya Bayer Türk Kimya, U2 Tanıtım ve Promosyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Ödül kazanan kişiler iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde paylaşmalıdır. Aksi halde ödül haklarını kaybederler.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Supradyn sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir