Sütaş Ayran Renault Megane Çekiliş Kampanyası

Sütaş Ayran Renault Megane Çekiliş Kampanyası kapsamında 4 Şubat ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında promosyonlu ürünler çekiliş hakkı vermektedir. 250 ml için 1 çekiliş hakkı, 1 lt, 1.5 lt, 2 lt ve 2.5 lt için ise 3 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş sonuçları açıklandı, https://okampanya.com/sutas-ayran-renault-megane-cekilis-sonuclari/ linki üzerinden çekiliş sonuçlarını görebilirsiniz.

İlgili ürünlerin kapağının içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres, telefon bilgileriniz ile birlikte calkalasutasayrani.com sitesindeki alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabilirler. (İkramiye tesliminde kapak ibrazı zorunludur, bu nedenle şifresini girdiğiniz her kapağı saklamanız gereklidir.)

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli Renault Megane Sedan Touch 1.5 DCI EDC 2018 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 5 Nisan 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 10 Nisan 2019 tarihinde Takvim gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Asil talihliler 25 Nisan 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 10 Mayıs 2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve ikramiye kazandıkları şifreli ürün kapakları ile birlikte iletişim bilgilerini de ekleyerek info@u2.com.tr mailine ya da 212 217 41 21 numaralı fax telefonuna gönderebilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız. (İlgili link üzerinden Sütaş’ın kampanya sitesine yönlendirme yapılacaktır.)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sütaş Ayran Renault Megane Çekiliş Kampanyası” için 2 yorum

  • Mart 10, 2019 tarihinde, saat 4:00 pm
    Permalink

    Ayranınız güzelmiş elinize saglik

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir