Sütaş Ayran Renault Megane Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak?

Sütaş Ayran Renault Megane Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak? sorusu katılımcıların aklından geçmeye başladı. Çünkü çekiliş sonucunda tam 3 adet Renault Megane Sedan Touch 2018 model otomobil ödülü var. Herkesin hayallerinde bir araba var. Kimileri arabayı kullanarak keyfini çıkarmak istiyor. Kimileri ise arabayı hemen satmak parasını almak istiyor. Kişiden kişiye hayaller ve istekler değişiyor. Yüzlerce, binlerce kişi kampanyaya katılım sağlamakta ancak sadece en şanslılar bu ödülleri kazanacak. Çekilişin ne zaman yapılacağına dair bilgiyi de siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşalım; detaylar aşağıda yer almaktadır…

Sütaş Ayran Renault Megane Çekilişi 5 Nisan 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 10 Nisan 2019 tarihinde Takvim gazetesi üzerinden yayınlanacaktır. Ayrıca aynı gün içerisinde sitemizde de çekilişin sonuçları yer alacaktır. Sitemizi ziyaret ederek aynı gün içerisinde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz. Umarız sitemizin ziyaretçileri arasından çıkar talihliler.

Sütaş Ayran Renault Megane Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak? sorusunu yanıtladık. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ulaşmak için: https://okampanya.com/sutas-ayran-renault-megane-cekilis-kampanyasi/ linkini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir