Tarsu AVM Suzuki Çekiliş Sonucu

Tarsu AVM Suzuki Çekiliş Sonucu 7 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişe dair sonuçlar ise 12 Mart 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde yayınlanacaktır. İşte çekilişe dair sonuçlar yazımızda!

Suzuki Swift Kazanan Asil Talihli

Ayşegül Gürbüz / Kupon No: 20323

Suzuki Swift Kazanan Yedek Talihli

Sebiha Şimşek / Kupon No: 13063

Tarsu AVM Suzuki Çekiliş Sonucu kapsamında detayları iletir misiniz?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

Asil talihlinin 27 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlinin ise 11 Nisan 2020 tarihine kadar kimlik, fiş / fatura / e-arşiv fatura, bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri ya da Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir. Aksi durumda ilgili tarihlere kadar başvuru yapmayanlar ödül alamaz.

Tarsu AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, Tarsu AVM’nin güvenlik, temizlik teknik taşeron çalışanları, Klepierre Gayrimenkul Yönetim ve Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslimatı gerçekleşmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir