Tarsu AVM Suzuki Çekilişi

Tarsu AVM Suzuki Çekilişi kapsamında 28 Şubat 2020 tarihine kadar Tarsu AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/tarsu-avm-suzuki-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Suzuki Swift Benzin Otomatik model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 7 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 12 Mart 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Tarsu AVM Suzuki Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • Asil talihlinin 27 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlinin ise 11 Nisan 2020 tarihine kadar kimlik, fiş / fatura / e-arşiv fatura, bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri ya da Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir. Aksi durumda ilgili tarihlere kadar başvuru yapmayanlar ödül alamaz.
  • Tarsu AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, Tarsu AVM’nin güvenlik, temizlik teknik taşeron çalışanları, Klepierre Gayrimenkul Yönetim ve Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslimatı gerçekleşmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir