Tarsu AVM Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası

Tarsu AVM Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası kapsamında 20 Mart ile 20 Haziran 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 100 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda bir şanslı talihli Suzuki Vitara otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 25 Haziran 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 29 Haziran 2019 tarihinde Takvim Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Tarsu AVM Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylar nelerdir? 

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılıp, ödül kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya hakkında diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Tarsu AVM’nin resmi WEB sitesine yönlendirme yapılmaktadır. Ayrıca kampanya hakkında aklınızdaki soruları AVM içerisinde bulunan kmpanya danışma noktalarına da iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir