Tat Ketçap Çekilişi 1. Dönem

Tat Ketçap Çekilişi kapsamında iPhone 11 akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda yer alıyor… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/tat-ketcap-1-donem-cekilis-sonucu/ linkindedir.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ekim 2020 tarihinde yurt genelinde bulunan tüm satış noktalarından promosyonlu Tat Sıkı Dostlar Ketçap & Mayonez 250 GR, Tat Sıkı Dostlar Ketçap & Mayonez 400 GR, Tat Sıkı Dostlar Ketçap & Mayonez 650 GR ürünlerinden herhangi birisini satın alıp; ürünün ambalajı içerisinde yer alan şifreyi; ad, soyad, telefon numarası, adres bilgileri ile birlikte https://kampanya.tat.com.tr/ linkindeki ilgili alanlara giriş yaparak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 şanslı talihli iPhone 11 64GB akıllı telefon,
15 talihli ise 500 TL değerinde Hepsiburada Hediye Kodu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 11 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup, çekilişin resmi sonucu ise 17 Kasım 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Tat Ketçap Çekilişi 1. Dönem kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde ikramiye kazanmış olan şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Dolayısı ile şifresini girmiş olduğunuz ürün ambalajlarını saklamanız gereklidir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara https://kampanya.tat.com.tr/Lottery sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir