Tatilbudur iPhone 11 Çekilişi

Tatilbudur iPhone 11 Çekilişi kapsamında 31 Mart 2020 tarihine kadar yurt genelinde tatilbudur.com sitesi üzerinden, Tatilbudur.com acentelerinden, Tatilbudur mobil uygulamalarından ya da 0850 333 3 333 / 444 0 484 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapacağınız 1500 TL ve katları tutarında tatil rezarvasyonu yapan kişiler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. İşte çekiliş için diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone 11 128 GB Cep Telefonu,

2 talihli Apple Watch Series 5 (40 mm),

3 talihli ise Beats Solo 3 Wireless Kulaklık ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 7 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 9 Nisan 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Tatilbudur iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Öncelikle belirtmeliyiz ki ikramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Hediye çekleri, kredi puanları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya farklı kampanya, indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

18 yaşından küçük kişiler ile Tatilbudur Seyahat Acente ve turizm çalışanları, Yeni Markera Çekiliş Organizasyon çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa dahi ödülü teslim edilmez.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için Tatilbudur.com resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için ise firma müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorularınızı ileterek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir