Taurus AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası 2020

Taurus AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası kapsamında 29 Şubat 2020 tarihine kadar Ankara’da yer alan Armada AVM içindeki mağazalardan aynı gün içinde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; danışma noktasına giden ve fiş / fatura / e-fatura faturalarını onaylatan kişilere üzerinde çekilişe katılım numarası; isim, soy isim, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin olduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 250 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/taurus-avm-mercedes-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Mercedes C200 Cabriolet,

5 talihli 10.000 TL yüklü Taura Paracard,

10 talihli 5.000 TL yüklü Taura Paracard kazanacaktır.

Toplamda 16 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 5 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 10 Mart 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Taurus AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı zorunlu olmaktadır.
  • 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Taurus AVM sitesi üzerinden ve Taurus AVM içindeki kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir