Taurus AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası

Taurus AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Aralık 2018 ile 15 Ocak 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 200 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 200 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2018 model Mercedes Benz CLA 180d FL Comfort otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 20 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 25 Ocak 2019 tarihinde Takvim gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

İkramiye kazanan asil talihli 9 Şubat 2019 tarihine kadar, yedek talihlinin ise 24 Şubat 2019 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura, bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Başvuru yapmanın bir diğer yolu ise şahsen çekilişi düzenleyen Umut Çekiliş’e başvuru yapmaktadır.

Taurus AVM ortak ve çalışanları, JLL ve Umut Çekiliş çalışanları, Taurus AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve çalışanları, AVM içinde görev yapan temizlik, güvenlik ve teknik personel elemanları, şahıs şirketleri, tüzel kişiler ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılıp, kazanmış olsalar bile hediyeleri teslim edilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliye aittir. Diğer detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; çekilişi düzenleyen firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Taurus AVM açık adresi: Konya Yolu, Mevlana Bulvarı No: 190/B 06520 Çankaya/Ankara şeklindedir. Avm’nin telefon numarası ise 0 312 221 62 62’dir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir