Tchibo Çekiliş Kampanyası

Tchibo Çekiliş Kampanyası kapsamında Tchibo’nun e-bülten aboneliğine kayıt olan kişiler çekilişe katılım sağlamaya hak kazanacaktır. Bu çekiliş sonucunda 2 kişi Samsung Galaxy Note 9 128 GB Cep Telefonu (Hat ve Kart Hariç), 2 kişi Samsung Galaxy Gear S3 Frontier Akıllı Saat, 3 kişi Cafissimo Latte Kahve Makinesi, 3 kişi Cafissimo Classic Kahve Makinesi ve 5 kişi Tchibo Smoothie Makinesi ikramiyesi kazanacaktır. 30 Eylül 2018 tarihine kadar çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Çekiliş sonucu 10 Ekim 2018 tarihinde Milliyet gazetesinden ve okampanya.com adresi üzerinden açıklanacaktır.

Buradaki bağlantıya tıklayarak Tchibo’nun sitesinde yer alan bilgileri eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra da “Tcibo.com.tr e-bülten üyeliğinizi onaylayın” ismi ile bir mail daha tarafınıza ulaşacaktır. Bu maildeki adımları takip ederek üyeliğinizi onaylamanız gerekmektedir. E-bülten üyeliği yapılmaz ise; çekilişe katılımınız gerçekleşmez. Çekiliş bilgilerinin ve e-bülten aboneliğinin doğru bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi için mail adresinizi ve diğer bilgilerinizi doğru olarak girmeniz önemlidir.

Not: Çekilişe katılım ile ilgili e-posta tarafınıza 48 saat içerisinde ulaşacaktır. Buna göre mailinizi arada kontrol etmeniz gerekmektedir. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir