Tchibo E-Bülten Çekilliş Kampanyası

Tchibo E-Bülten Çekilliş Kampanyası kapsamında Tchibo’nun e-bülten aboneliğine kayıt olan kişiler çekilişe katılım sağlamaya hak kazanacaktır. Bu çekiliş sonucunda 3 kişi Samsung Galaxy Note 9 128 telefon, 1 kişiye Samsung Galaxy Tab S2, 3 kişi Cafissimo Latte Kahve Makinesi, 3 kişi Cafissimo Classic Kahve Makinesi olmak üzere toplam 10 kişi ödül kazanacaktır. Çekilişe 1 Kasım ile 30 Kasım 2018 tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Çekilişe katılım sağlayabilmek için; buradaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Daha sonra da “Tcibo.com.tr e-bülten üyeliğinizi onaylayın” ismi ile bir mail daha tarafınıza ulaşacaktır. Bu maildeki adımları takip ederek üyeliğinizi onaylamanız gerekmektedir. E-bülten üyeliği yapılmaz ise; çekilişe katılımınız gerçekleşmez. Çekiliş bilgilerinin ve e-bülten aboneliğinin doğru bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi için mail adresinizi ve diğer bilgilerinizi doğru olarak girmeniz önemlidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 kişi Samsung Galaxy Note 9 128 GB
1 kişi Samsung Galaxy Tab S2
3 kişi Cafissimo Latte Kahve Makinesi
3 kişi Cafissimo Classic Kahve Makinesi

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 6 Aralık 2018 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucunda ödül kazanan talihliler 11 Aralık 2018 tarihli Milliyet gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) ilan edilecektir. Takipte kalmanızı öneririz. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir