Tchibo E-Bülten Çekilliş Kampanyası

Tchibo E-Bülten Çekilliş Kampanyası kapsamında Tchibo’nun e-bülten aboneliğine kayıt olan kişiler çekilişe katılım sağlamaya hak kazanacaktır. Bu çekiliş sonucunda 1 şanslı talihli Huawei Mate 20 Pro,  2 talihli Samsung Galaxy Note 9 128GB, 3 talihli Canon Zoemini, 3 talihli Cafissimo Classic Red, 3 talihli Cafissimo Latte Nero ve 10 talihli de Cafissimo Pocket kazanacaktır. Çekilişe 15 Nisan ile 21 Mayıs 2019 tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Çekilişe katılım sağlayabilmek için; buradaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Daha sonra da “Tcibo.com.tr e-bülten üyeliğinizi onaylayın” ismi ile bir mail daha tarafınıza ulaşacaktır. Bu maildeki adımları takip ederek üyeliğinizi onaylamanız gerekmektedir. E-bülten üyeliği yapılmaz ise; çekilişe katılımınız gerçekleşmez. Çekiliş bilgilerinin ve e-bülten aboneliğinin doğru bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi için mail adresinizi ve diğer bilgilerinizi doğru olarak girmeniz önemlidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Huawei Mate 20 Pro,

2 talihli Samsung Galaxy Note 9 128GB,

3 talihli Canon Zoemini,

3 talihli Cafissimo Classic Red,

3 talihli Cafissimo Latte Nero,

10 talihli Cafissimo Pocket kazanacaktır.

Toplam 22 adet ödül dağıtılacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 28 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucunda kazanan talihliler 31 Mayıs 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Tchibo E-Bülten Çekilliş Kampanyası ile ilgili detaylar nelerdir? 

Asil talihliler 15 Haziran 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 30 Haziran 2019 tarihine kadar kimlikleri ile birlikte çekilişi organize eden Yeni Markera Çekiliş Org’ye başvurmaları gerekmektedir. Talihliler bu tarihlere kadar başvuru yapmaması halinde ödül kazanamazlar.

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, çekilişe katılıp kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV haricinde vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Tchibo’nun kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir