istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Tchibo iPhone XR Çekilişi

Tchibo iPhone XR Çekilişi kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar Tchibo mağazalarından tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerinde bulunan şifreyi; isim, soy isim, adres, fiş / fatura numarası ve tarih bilgileri ile ve sizden istenen diğer bilgiler ile birlikte http://www.tchiboyilbasicekilisi.com/ adresine giriş yapan kişilere çekiliş hakkı verilecektir. Her 100 TL’lik alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı verilir. İşte çekiliş sonucu https://okampanya.com/tchibo-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli iPhone XR 64GB Akıllı Cep Telefonu,

10 talihli Apple Watch Series 5,

20 talihli Cafissimo Mini Kahve Makinesi,

50 talihli ise 250 TL Tutarında Hediye Çeki kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 15 Ocak 2020 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Tchibo iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve şifreli kart ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Şifreli kartın okunabilir şekilde saklanması katılımcı kişilerin sorumluluğunda bulunmaktadır.
  • Mükerrer katılımlarda sadece yapılan ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir.
  • Asil talihliler 30 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 14 Şubat 2020 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Tchibo Kahve, Yeni Markera Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile ödül verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Tchibo Kampanyaya Katılım sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca var ise sorularınız için de Markera Kampanya Danışma Hattı üzerinden destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat