Tchibo Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası

Tchibo Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası kapsamında 9 Ekim ile 9 Kasım 2019 tarihleri arasında Tchibo sitesine giriş yapıp, açılan kayıt formuna ad, soyad, adres, telefon, e-mail ve doğum tarihi bilgilerini doldurup üye olan kişilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya kapsamında 1 adet çekiliş hakkı kazanılmaktadır. İşte diğer detaylar… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/tchibo-samsung-galaxy-s10-cekilis-sonucu/ linkinden ulaşabilirsiniz. )

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli Samsung Galaxy S10 128GB Black akıllı telefon,
3 talihli Canon Zoemini fotoğraf yazıcısı,
3 talihli Cafissimo Latte kahve makinesi
3 talihli Cafissimo mini kahve makinesi

olmak üzere toplamda 12 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Kasım 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Tchibo Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Asil talihliler en geç 5 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise en geç 20 Aralık 2019 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş’e başvurmaları halinde ikramiyeyi teslim almaya hak kazanacaktır. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Tchibo Kahve, Yeni Markera Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere TCHIBO sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir