Tchibo Yeni Yıl iPhone 11 Çekilişi

Tchibo Yeni Yıl iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 telefon sahibi olabilir ya da diğer ödüllerden birisini kazanabilirsiniz. Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/tchibo-yeni-yil-cekilis-sonucu-2020/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan Tchibo mağazaları üzerinden tek seferde 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapan kişiler; alışveriş yaptıklarında kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi; tchibo.com.tr adresindeki sizden istenen diğer bilgiler (ad, soyad, fatura no, fatura tarihi, telefon numarası, adres) ile birlikte girerek çekilişe katılabilirsiniz. Her 150 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon,
30 talihli Cafissimo Latte Kahve Makinesi,
15 talihli Fujifilm Instax Mini 9 Fotoğraf Makinesi,
50 talihli ise 250 TL Değerinde Tchibo hediye çeki kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 8 Ocak 2021 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 13 Ocak 2021 tarihinde Posta Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Tchibo Yeni Yıl iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ve şifreli kart ibrazı zorunlu olmaktadır, bu nedenle çekilişe katılırken girdiğiniz bilgilerin belgelerini saklamanız önemli ve gereklidir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Tchibo firması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir