Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2018 tarihine kadar Tchibo mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kasadan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ve www.tchiboyilbasicekilisi.com linkindeki diğer kişisel bilgileri eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. En kolay ve zahmetsiz şekilde site üzerinden çekilişe katılımınız tamamlayabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 talihli Cafissimo Latte kahve makinesi,

5 talihli Cafissimo mini Blaizing kahve makinesi,

10 talihli Tchibo 2’si 1 arada Işıklı Bluetooth Hoparlör

15 talihli Tchibo mini Espresso makinesi Cafissimo Pocket

15 talihli Tchibo Brüksel Waffle Makinesi kazanacaktır.

Toplamda 50 şanslı kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 15 Ocak 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Asil talihliler en geç 30 Ocak 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise en geç 14 Şubat 2019 tarihine kadar tchibo.com.tr üzerinden yapılan alışverişler için fatura ve kimlikleri, mağaza üzerinden yapılan alışverişler için de fiş ya da fatura, şifreli kart ve kimlikleri ile birlikte Yeni Markera Çekiliş Org. başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaktır. Asil ve yedek talihliler belirtilen tarihlere göre başvuru yapmamaları halinde ikramiyelerini teslim alamazlar.

Tchibo ve çekilişi düzenleyen organizasyon firması olan Yeni Markera Çekiliş Org. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve ikramiye kazanmaya hak kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmeyecektir.

Tchibo mağazalarından alışveriş yapıldığında verilen şifreli kart saklanması gerekmektedir. Bu kartın saklanması katılımcının sorumluluğundadır. KDV ve ÖTV dışında diğer vergi ve yasal yükümlülükler de katılımcının sorumluluğunda olmaktadır. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sorularınızın yanıtı ilgili linkte yok ise;  0212 266 54 04 numaralı danışma hattından da Markera firmasına ulaşabilirsiniz.

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir