TEB Sevgililer Günü özel 50 TL Bonus

TEB Sevgililer Günü özel 50 TL Bonus Kampanyası kapsamında TEB Kredi kartınız ile Bonus üyesi iş yerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 125 TL’lik giyim, elektronik, kozmetik alışverişlerinize 10 TL bonus, üçüncüye 15 TL, beşinciye ise 25 TL bonus verilecektir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Kampanyaya katılım sağlayabilmek adına öncelikle KAZAN yazıp, 4646’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Bir diğer seçenek ise CepteTEB mobil uygulamasına giriş yapıp, “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. (SMS ile katılım sağlamak ücretli olabilmektedir, uygulama üzerinden katılmak ücretsizdir.)

Kampanyaya Şubat ayı boyunca geçerlidir. Bonus sanal kartlar ve internetten yapılan işlemler ile temassız işlemler dahildir. Otomatik ödeme talimatı, düzenli ödeme ve bonus kullanımı ile fatura ödemeleri kampanya kapsamında değildir.

Kampanya müşteri bazında olmaktadır ve bir müşteri maksimum 50 TL’lik bonus kazanabilir. Hediye bonuslar 4 Mart 2019 tarihinde kartlara yatırılacak ve 15 Mart’ta geri alınacaktır. Bu tarihe kadar kullanımlarınızı yapmanız gerekmektedir.

Daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden TEB’in ilgili kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir