Teknosa Burger King Kampanyası

Teknosa Burger King Kampanyası 31 Mayıs 2019 tarihine kadar eve servis, mobil ve havalimanında bulunan restoranlar hariç tüm Burger King restoranlarında geçerlidir. Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır…

Teknosa mağazalarından yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişler sonunda alınacak fiş/fatura bilgilerinin üzerinde bulunan kod ile Burger King restoranlarından faydalanabilir. Kampanya kapsamında Whopper Jr, Chicken Royale, Büyük Boy Patates ve 2 orta boy içecek menü 41,75 TL yerine 21,50 TL olacaktır. Alışveriş sırasında fişin ibrazı zorunludur. O nedenle fişinizin Burger King restoranlarında yanınızda olması ve kasiyere göstermeniz gereklidir.

Alınan kodlar tek kullanımlıktır ve kampanyaların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2019’dur. Bu tarihten sonra kodlar geçerliliğini yitirecektir. Kampanya farklı kampanyalar, indirimler, promosyonlar ile birleştirilemez. Portakal suyu, milkshake, limonata içecekleri için fiyat farkı bulunmaktadır.

Burger King markasının haklarına sahip olan TAB Gıda ve Teknosa kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Teknosa Burger King Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için buraya tıklayarak kampanya sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir