Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası

Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası kapsamında 20 Ağustos ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Teknosa’nın WEB sitesi üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/teknosa-huawei-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında Teknosa’nın WEB sitesine (www.teknosa.com) giriş yaparak ; “Üye Ol” butonuna tıklayıp isim, soy isim, e-mail, doğum tarihi ve telefon bilgilerini eksiksiz doldurarak yeni üye olanlara ya da “Üye Girişi” butonu üzerinden e-mail ve şifre ile giriş yaparak bilgilerini eksiksiz güncelleyenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Huawei P30 Lite 128GB (hat ve kart hariç) telefon kazanacaktır. (Ödül tutarı 3.499 TL)

1 kişi Huawei Watch GT Klasik (Ödül tutarı 1399 TL)

25 kişi Preo RQ77-14W Smart Drone,

125 kişi ise Orta Boy Tsum Tsum kazanacaktır.

Toplamda dağıtılacak ödül 152 adet olmaktadır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Ekim 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • 2 Kasım 2019 tarihi mesai sonuna kadar başvuru yapmayan asil talihliler ve 15 Kasım 2019 tarihli mesai sonuna kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Çekilişe Teknosa, Estaboom Reklam çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer tüm detaylara Teknosa’nın sitesi üzerinden ve Teknosa müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir