Teknosa iPhone XS Çekiliş Sonucu

Teknosa iPhone XS Çekiliş Sonucu 13 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 16 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanacaktır. İşte çekilişin sonucu ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Çekiliş sonucu resmi olarak nerede açıklanacak?

Çekiliş 13 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 16 Ağustos 2019 tarihinde BirGün gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

iPhone XS Kazanan Asil Talihli

Tuğçe Arslan

iPhone XS Kazanan Yedek Talihli

Gökçe Küçük / Kırklareli

Teknosa iPhone XS Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 
  • 31 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihlilere ve 15 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez. Bu nedenle talihlilerin ilgili tarihlere dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Çekilişe Teknosa çalışanları, Estaboom Reklam çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmet bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Daha detaylı bilgilere Teknosa’nın resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknosa iPhone XS Çekiliş Sonucu başlıklı yazımızı okudunuz. Sitemizde yer alan diğer Aktif Çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir