Teknosa Sinema Kampanyası

Teknosa Sinema Kampanyası kapsamında 21 Kasım ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Teknosa’dan 250 TL ve üzeri küçük ev aleti almanız ile birlikte 2 adet Cinemaximum bileti kazanabilirsiniz! Kampanyadan yararlanabilmek için detaylar aşağıda yer almaktadır;

31 Aralık 2018 tarihine kadar Türkiye’deki tüm Teknosa mağazalarında tek fiş ya da fatura üzerinde 250 TL tutarında küçük ev aletlerinden satın alan herkes kampanyadan yararlanabilir. Fiş/fatura ibraz edileceği için bu belgelerin atılmaması gerekmektedir(!) Kampanyadan her tüketici bir kez yararlanabilir ve 2 adet Cinemaximum bileti kazanabilir. Kampanya teknosa.com adresinde geçerli değildir. Sadece mağazalarda geçerli, stoklarla sınırlıdır.

Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasını Google Play Store ya da App Store üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Üzerinde kod numarasının yer aldığı alışveriş fiş/faturası alışveriş tarihinden itibaren 5 gün içinde uygulamadan fotoğrafını çekip yüklenmesi gerekmektedir. Fotoğrafı bu şekilde gönderdikten sonra, 24 saat içinde gerekli kontroller yapılacaktır. Kampanya şartlarına uyan tüketicilere kampanya katılım tarihinden itibaren bir ay içinde 2 adet sinema bileti kupon kodu uygulama içinden gönderilecektir.

Uygulama içinden alınan kupon kodları Cinemaximum gişelerine bilete çevrilecektir. Bu bilet ile haftanın 7 günü boyunca istediğiniz 2D filmlerde kullanabilirsiniz. Diğer özellikli filmler (3D, IMAX, VIP…) kampanyaya dahil değildir.  Daha detaylı bilgiye Çek Kazan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer sinema kampanyalarına ulaşmak için: https://okampanya.com/sinema-kampanyasi/

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir