TeknosaCell Cinemaximum Kampanyası

TeknosaCell Cinemaximum Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2018 tarihine kadar TeknosaCell faturasız aboneliğinizi başlatmanız halinde tam 2 adet Cinemaximum sinema davetiyesi kazanacaksınız! Kampanya ile ilgili olarak diğer şartlar aşağıda yer almaktadır.

Kampanyaya Teknosa mağazaları üzerinden; faturası üzerinde Teknosacell 3’lü SIM numaralı faturasız paket alışverişi bulunan aboneler yararlanabilir. 19 Kasım ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında kampanya geçerlidir ve her müşteri bir kez katılım sağlayabilir. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için bir an önce kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Kazanılan 2 adet sinema bileti bir ay geçerlidir ve ikisinin de aynı gün kullanılması gerekmektedir.

Teknosacell faturasız abonesi hat alışverişinde bulunduktan sonra Teknosa faturasının fotoğrafını çekerek Çek Kazan uygulaması üzerinde bilgilerinizi ekleyerek yükleyip, göndermeniz gerekmektedir. Alışveriş tarihinden sonra 5 gün içinde bu gönderim yapılmalıdır. Aksi halde bu hediye hak tarafınıza verilmez. Çek Kazan uygulamasına gönderdiğiniz faturanın fotoğrafı 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kişilere Cinemaximum sinemalarında geçerli 2 adet sinema bileti kupon kodu uygulama üzerinden gönderilir.

Her kod tek kullanımlıktır ve tek girişliktir. Bu kodlar Cinemaximum gişelerinde sinema biletine çevrilecektir. Sinema biletleri haftanın 7 günü geçerlidir. 4DX, Atmos3D, MPX, IMAX 3D, Gold, Tempur ve VIP salonları kampanyaya dahil değildir. Daha detaylı bilgi için Çek Kazan uygulaması üzerinden bu kampanyanın içine girerek; katılım koşullarını okuyabilirsiniz.

Çek Kazan mobil uygulamasını Google Play’den indirmek için tıkla

Çek Kazan mobil uygulamasını AppStore’dan indirmek için tıkla

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir