Terra Pizza Bayilik Şartları

Terra Pizza bayilik şartları ile ilgili detayları siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. Kendi işinizin patronu olmaya hazır mısınız? Galatasaray ile ana sponsorluk anlaşması yapan Terra Pizza ülkemizde 44 farklı şehirde 140 civarı restoranı ile hizmet vermekte ve her geçen gün de şubeler artış göstermektedir. Peki Terra Pizza markası nasıl bayilik veriyor? İşte konu ile ilgili olarak tüm detaylar yazımızda…

Terra Pizza bayiliği için nasıl başvuru yapabilirim? 

Firmanın WEB sitesi üzerinden Ön Başvuru Formunu doldurarak, başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ön Başvuru Formunu doldurduktan sonra süreç nasıl ilerleyecek?
  1. İlgili form üzerinde sizden istenilen bilgiler: ad, soyad, telefon, e-posta, hangi şehir için şube açmayı düşündüğünüzün yanıtı ve yazabileceğiniz not kısmı mevcuttur.
  2. Doldurduğunuz başvuru formu firma tarafından incelenerek, uygun bulunan adaylar yüz yüze görüşmeye davet edilecektir. Yüz yüze görüşme esnasında adayların finansman, yönetim, operasyon ve benzeri konulardaki tecrübeleri değerlendirilecektir.
  3. Yatırım maliyeti, eğitim, ödeme planı, çalışma şekli, temin edilecek destekler ve şubenin bölge seçimi konusu hakkında adaylar bilgilendirilecektir. Adayın bilgilendirilmesinin ardından da çalışacağı bölge ile ilgili fizibilite ve iş planı için sunum yapması istenir.
  4. Adayın yaptığı sunumun olumlu olarak değerlendirilmesi halinde ön protokol hazırlanarak ön anlaşma imzalanır. Adayın seçtiği bölge yeni franchise görüşmeleri için kapatılır.
  5. Ön protokolün imzalanmasının sonraki aşaması da Franchise sözleşmesi olmaktadır.
  6. Ön protokol ve sözleşme ardından eğitim süreci başlayacaktır. Bu süreç 3 ay sürer. Adayın şube yönetimi ve işleyişi hakkında tüm ihtiyaç duyacağı bilgiler Terra Pizza firması tarafından iki aşamalı olan zorunlu eğitim programı ile aktarılacaktır. Eğitim sonunda aday sınava tabi tutulacak ve başarılı olması halinde sertifikasını alarak, Franchise açmaya hak kazanacaktır.

Bölgede emlak seçimi nasıl yapılacaktır?

Terra Pizza emlak geliştirme departmanı tarafından şubenin açılacağı alanda kiralama çalışması yapılacaktır. Şube konseptine en uygun nokta seçilir ve kira sözleşmesi yapılır.

Kiralama işlemi yapıldıktan sonra Terra Pizza mimari ekibi tarafından proje çizilir. Mimari çalışmaların gerçekleştirilmesini takiben şube konseptine uygun olarak ekipman tedariği sağlanarak pazarlama materyalleri şubeye yönlendirilir.

Şube açılışı nasıl gerçekleştirilir? 

Şube operasyonlarının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için; şubeye asistan müdürü, vardiya müdür, mutfakçı ve motorcu çalışan alımları yapılır. Ardından franchise sahibi, çalışanlar ve Terra Pizza yönetimin katılımı ile şubenin açılışı gerçekleştirilir.

Yatırım maliyeti ve diğer ücretler nelerdir? 

Terra Pizza bayilik şartları altında kendi sitesinin içeriğinde ücret bilgisi açıklamamıştır. O nedenle ücret bilgisi hakkında bir bilgi vererek siz takipçilerimizi yanıltmayı istemeyiz. Yatırım maliyeti ve diğer tüm detaylar hakkında firma ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Bayilik Veren Firmalar bölümüne ulaşabilmek için https://okampanya.com/bayilik-veren-firmalar/ linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir