Tıkla Gelsin Sony PS5 Çekilişi

Tıkla Gelsin Sony PS5 Çekilişi kapsamında Sony Playstation 5 kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Tıkla Gelsin Sony PS5 Çekilişi kapsamında 10 Ocak 2021 tariihne kadar yurt genelinde TAB Gıda firmasına ait Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden ya da tiklagelsin.com üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon bilgileri ile uygulamaya üye olduktan sonra uygulama üzerinden Burger King ürünlerinden 25 TL ve katları tutarında sipariş vererek satın alım yapan müşteriler 1 adet çekiliş hakkı kazanır. Her 25 TL için 1 adet çekiliş hakkı kazanılır. İşte diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

25 şanslı talihli Sony Playstation 5 ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 19 Ocak 2021 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup çekilişin resmi sonucu ise 21 Ocak 2021 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizden yayınlanacaktır.

Tıkla Gelsin Sony PS5 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara tiklagelsin.com üzerinden kampanyanın içerisine girerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir