Tosla iPhone 11 Çekilişi

Tosla iPhone 11 Çekilişi kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar Tosla mobil uygulamasını Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirip; ardından GSM numarası ve e-posta bilgileri ile uygulamaya kayıt işlemi yapan kişilere ardından ana sayfa üzerinde bulunan iletişim kartı üzerinden katılım formuna gelerek; isim, soy isim, adres, doğum tarihi ve telefon numarası girerek 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

11 şanslı talihli iPhone 11 64GB Cep Telefonu ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 15 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Tosla iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • 31 Aralık 2019 tarihi, saat 23:59’a kadar Tosla uygulamasında olan üyeliğini iptal eden kullanıcılar çekiliş haklarını kaybeder.
  • Kampanya 1 adet çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
  • Çekiliş kazanabilmek adına doldurulan forma girilen bilgilerin doğruluğu kullanıcıların sorumluluğunda olmaktadır. Bilgileri yanlış olan kullanıcılar ödül kazanamaz.
  • Çekiliş sonucunda asil ve yedek talihlilere tebligat yapılacaktır.
  • 30 Ocak 2020 tarihine kadar asil talihliler, 14 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Katılımcılar dilerlerse ilgili belgeler ile U2 Tanıtım adresine şahsen başvuruda bulunarak belge teslimatını gerçekleştirebilir.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Aköde Elektronik Para ve U2 Tanıtım Promosyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Tosla sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir