Toyota Test Sürüşü iPhone 11 Çekiliş Sonucu

Toyota Test Sürüşü iPhone 11 Çekiliş Sonucu 19 Şubat tarihinde yapılan çekiliş ile belirlenmiş olup çekilişe dair sonuçlar ise 24 Şubat tarihinde Hürriyet Gazetesi ve sitemizde yayınlanmıştır. Çekiliş sonucu ve detaylar yazımızda…

iPhone 11 Pro Max Kazanan Asil Talihli

Tolgahan Tunç / Erzurum

iPhone 11 Pro Max Kazanan Yedek Talihliler

1 – İlhami Cem Mocan / Zonguldak
2 – Bahadır Üzer / Balıkesir

Toyota Test Sürüşü iPhone 11 Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, ödül kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş dahilinde daha detaylı bilgi için firmanın sitesini inceleyebilirsiniz. Sorularınız için ise müşteri ilişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. Diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir