Toyota Test Sürüşü iPhone 11 Çekilişi

Toyota Test Sürüşü iPhone 11 Çekilişi kapsamında 9 Şubat 2020 tarihine kadar yurt genelinde Toyota Plazalarına giderek; Toyota C-HR Hybrid otomobil ile test sürüşü yapan, daha sonra bayi içerisinde test sürüş kaydı açtırıp; isim, soy isim, GSM numarası, adres, test aracı bilgisi ve sürüş tarihi bilgilerini veren kişiler çekilişe katılım sağlayacaktır. https://okampanya.com/toyota-test-surusu-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Peki Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli iPhone 11 Pro MAX 64 GB ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 19 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu dahilinde asil ve yedek talihli ise 24 Şubat 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Toyota Test Sürüşü iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar neydi?

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, ödül kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş dahilinde daha detaylı bilgi için firmanın sitesini inceleyebilirsiniz. Sorularınız için ise müşteri ilişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. Diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir