Trendyol 11.11 Kampanyası 2019

Trendyol 11.11 Kampanyası kapsamında 9 – 10 – 11 Kasım 2019 tarihlerinde kampanyaya dahil markaların seçili ürünlerinde indirim yağmuru var! Kampanyaya dahil olan ürün kategorileri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır…

Trendyol 11.11 Kampanyası kapsamına dahil kategoriler nelerdir?

Kampanyaya dahil olan ürün grupları içerisinde Bot, Saat, Gömlek, Tayt, Spor Tayt, Kazak, Casual Ayakkabı, Etek, Çizme, Cep Telefonu, Klasik Ayakkabı, Jean, Mont, T-Shirt, Ruj, Hırka, Çorap, Sweatshirt, Bluetooth Kulaklık, Ceket kategorileri bulunmaktadır. İndirim oranları da marka ve ürün detayına göre değişiklik göstermektedir. İndirim miktarlarını net olarak öğrenebilmek adına; Trendyol sitesinde ilgili ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir