Trendyol Blackfriday Kampanyası

Trendyol Blackfriday Kampanyası için tüm hazırlıklarını tamamladı ve kampanya tarihinin gelmesini bekliyor ve “Yılın en büyük indirimleri” sloganı ile kampanyanın tanıtımını ve pazarlama çalışmalarını gerçekleştiriyor. Biz tüketicileri ilgilendiren kısım ise; hangi kategoride ne kadar indirim var? 5 TL’lik daha ürün almasam yine de kargo bedava olur mu? şeklinde sorulardır. İşte bu soruların cevabını ve kampanyanın detaylarını aşağıda sizler ile paylaşacağız.

Trendyol Blackfriday Kampanyası ile Kadın Giyim ürünlerinde tam %80’e varan indirimler ile adeta indirimin dibine vuruyor! Tabii ki kampanyaya katılmak isteyen butikler dilediği kadar indirim yapmış. Yani tüm markalarda bu indirim olmayabilir. Kampanya kategorisine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelelim erkek kategorisine. Erkek giyim için Trendyol %50’ye varan indirimi açıkladı. Kadın giyim kategorisinde yapılan %80’e varan indirim düşünüldüğünde; erkek giyim kategorisi maalesef ki biraz hafif kalmış. Kampanya kategorisine ulaşmak için ise: buraya tıklayabilirsiniz.

Ayakkabı, saat ve aksesuar, kozmetik, spor giyim, çocuk, süpermarket, elektronik, ev ve yaşam kategorilerinde de çeşitli indirimler açıklandı. https://www.trendyol.com/s/black-friday linki üzerinden BlackFriday Kampanyasına ulaşarak istediğiniz kategoriyi inceleyebilirsiniz. Kampanya tarihleri 20 Kasım ile 25 Kasım arasında olmaktadır. Daha detaylı bilgi için Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Trendyol ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olduğu için; bu gibi indirimlerde stoklarını neredeyse sıfırlayabilir. Eğer kampanyadan yararlanmak istiyorsanız da; kampanya başladığı andan itibaren sitenin başında olmanızı öneririz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir