Trendyol.com Cheetos Kampanyası

Trendyol.com Cheetos Kampanyası kapsamında 31 Temmuz 2019 tarihine kadar satın alacağınız 1 TL tutarında promosyonlu Cheetos ürünlerinden satın alıp ürün paketlerinin içinden çıkabilecek ürün çıkarmalarının arkasında bulunan şifreyi; ad, soyad, e-posta ve GSM numaranız ile birlikte cheetos.com.tr üzerindeki ilgili alana eksiksiz olarak giren kullanıcılara Trendyol’da kullanılabilecek 25 TL, 50 TL veya 75 TL tutarında indirim kuponu kazanma şansı elde edilebilecektir. İşte kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar…

Her şifrede ödül bulunmuyor…

Her şifrede ödül bulunmamaktadır. Her gönderilen şifre için 1 adet katılım hakkı verilmektedir. Kampanyaya katılan kişilerin ödül kazanması halinde Trendyol’da kullanılabilecek olan indirim kodu ve tutarı cheetos.com.tr üzerinde karşınıza çıkacaktır.

Kaç kez ödül kazanabilirim? 

Kampanya süresince kullanıcılar maksimum 2 hediye çeki kazanabilir.

Cheetos Trendyol Kampanyası ile ilgili detaylar nelerdir? 

Alınan her kod bir kez kullanılabilir. Kampanya 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir ve bu süreye kadar alınan kodlar geçerliliğini koruyacaktır. Bu tarihten sonra kullanılmayan kodlar ise iptal olur. Ayrıca alınan indirim kodları Trendyol sitesi üzerinde yer alan altın ve cep telefonu butikleri hariç diğer butiklerde geçerlidir.

Bu kampanya Trendyol’un diğer indirim ve promosyonları ile birleştirilemez. Kargo ücreti ve vade farkı gibi ücretler haricinde kalan kısım indirime dahildir. Eğer siparişinizi indirim kodunuz ile birlikte yaparsanız ve siparişinizin iptalini sağlarsanız; indirim kodunun iadesi yapılamaz. Yeniden kullanımı ise mümkün değildir.

Trendyol.com Cheetos Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgilere firmaların müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com linki üzerinden ana sayfamıza yönlendirileceksiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir